bugün

bireysel, kişisel, tekil.
bir erkek ismi.
sarıyerspor'un bir dönem formasını başarıyla taşımış futbolcudur kendisi.
feridun ismindeki arkadaşlarına seslenmekte zorlanan insanların kullandığı kısaltmadır.bir başka değişle feridun kısaca ferdidir
yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
beşinci nesil yardıra yardıra geliyor efendim, hoşgelmiş.
sanırsam dün bir ara bahsi geçen fake yazar. ama çok belli ediyor sırf provoke etmek için yazdığını.
(bkz: #2913580)

azap içinde kıvranırken kendisine el sallayacağım insandır.
onay bekleyen yaklaşık 700 çaylağın içinden 28.1.'08 tarihi itibariyle ve saat 19:34'le 19:48 arası iman gücüyle girdiği on adet entarisiyle ışık hızıyla yazar yapılmış kişi. moderasyonun oyunu* ya da torpillisi.
bu kadar açık deliller karşısında moderasyonunun bir oyunu, modların kullandığı fake bir hesap olduğunu itiraf etmekten başka bir çıkış yolu olmayan yazar. yakaladınız. onay bekleyen yaklaşık 700 çaylağın içinden 28.1.2008 tarihinde girdiği on adet entarisiyle ışık hızıyla yazar yapılması moderasyonun oyunu ya da torpili olarak görülmüş. bu moderasyon bu kadar saf mıdır, bırak modları 50 iq'sü olan biri bile böyle basit bir oyun çevirir mi?

ama itiraf ediyorum ben de çok şaşırdım aynı gün yazar olunca. şimdi ben de anlamadım aslında birdenbire çaylaklıktan niye çıkıp yazar yapıldığımı. bir hafta falan sürer diye bekliyordum. durum böyle.
moderayonun oyunu, yani fake olmayanmış.

sadece 14 dakikada yazdığı 10 adet entrysiyle sözlük formatını bildiğini ispatlamış yazar diyoruz kendisine kısaca. e pek tabii ki yersen.

ha bu arada; yanlız değil yalnız olması gerekir demek istediğim formatı yalamış yutmuş ama türkçede tıkanıklık yaşayan oricinal yazar. hoş gelmiş.
moderasyonun oyunudur. ancak bunu bir de moderasyona anlatmak lazım. kabul ederlerse ben de ederim. öyle olmadığı halde moderasyonun oyunu olduğunu öne sürenler de küçük şerafettin olsun.
ha bu arada; moderayon değil moderasyon olması gerekir. demek istediğim türkçeyi yalamış yutmuş yazarlar da bazen tıkanıklık yaşayıp, oricinalliklerini bozabiliyorlarmış. sağdan devam edelim.

edit. nasıl bir oyunsa artık 5 dakkada 3 entrymi sildiler.
güzel insan. kutsal biridir. üstüne bal döküp yalamak faidelidir.
ya bir başka reklamın iyisi kötüsü yoktur mottosuyla çalışan ters psikoloji uzmanı itü sözlük reklam sorumlusu ya da esaslı bir itü sözlük mağduru. bir kaç tane sürekli olarak itü sözlük başlığında olumsuz eleştiri yağdıran belli kişilere sadece bunları söylemek istiyorum:

(bkz: #3168034)
(bkz: #3202357)
özünde öye olmasa bile doğuştan sahip olduğu beceriyle fevkalade masum bakabilen insandır. her ne yaparsa yapsın, tek bir bakışı yeter affedilmesine. adıyla uyumlu karakter taşıma kabiliyetine sahiptir aynı zamanda, bencildir, düşünmez kendinden başkasını. herşeye rağmen yine de sevilir, yolu gözlenir, özlenir..
. kürtçede bireysel anlamına gelen kelime.
kürtçede değil arapçada bireysel anlamına gelen kelimedir.
enneagram teorisinde 4 numarali tip. derin duyguları anlamak ve anlaşılmak arzusu duyar, başkalarını duygusal olarak etkiler.