bugün

böyle gözün içine içine girebilip, insanı sinir edebilitesi yüksek kadın saçı uzantısıdır. bir de fizibilite var onu sonra konuşuruz.

hayret bir şey. bugüne kadar bu kadar önemli bir şeyin nasıl başlığı açılmaz.
tdk'ya göre kakülmüş.

(bkz: kakül)

o zaman tanım; kakül'ün yanlış yazılmış halidir.
Kullanırken iyi hoş, uzatmaya çalışırken çile olan saç parçası.
Pişmanlıktır. Her seferinde bir hevesle gidip yaptırıyorum. Çok da güzel oluyor ama sonra uzatana kadar strese sokuyor insanı.
Söylerken tuhaf hissettiğim kelime. Sanki yanlış telaffuz ediyormusum gibi.

Ek: doğrusu kakül diyolla.
Hafif balık etli hatun kişilere yakışandır. Amma velakin balık et dediğimiz olay biraz daha şişmanlığa yol almışsa hatun kişiyi iyice şişman gösterir. Aman dikkat.
yakışır uzun saç şartı ile, kahküllü kızlar ehem ıhım..
Yüzü minyon yüz hatları keskin kızlara mükemmel yakışıyor, lan ısırasım geliyor bu kadar mı tatlı olur.

Kahküllü kızlar eklesin.
En güzel bulduğum kızlarda genelde kahkül var, sanırım bir ayrı hava katıyor. Ama herkese yakışmıyor bu da böyle biline.
yüz hatları sert, erkeksi kadınlara yakışmıyor. kahkül yüzü sevimlileştirir genelde ama erkeksi hatlarla birleşince travestimsi duruyor.
yağlı bir cilde sahipseniz sivilcelerle boğuşmaya merhaba diyebilirsiniz. yaptım öyle bir hata vakti zamanında.
Belirgin elmacık kemikli ve düzgün bir çeneye sahip hatunlara çok yakışmasının yanı sıra farklı bir hava veriyor.
Sivilce yapıp yaptığı sivilceleri kapatan saç parçası.
Dar alınlı yüz hatlılara yakışmaz.
En büyük dezavantajı, kahkülü devamlı şekil verip, düzeltmek zorunda kalmaktır.
Fransız tarzı bir saç kesimidir.
Bugün kestirdiğim saç modeli. Kimileri çok beğendi, kimileri hiç beğenmedi. Ben ise beğendim yüzüme farklı bi hava verdi alnım geniş olduğu için yakıştı.

Doğrusu kakülmüş ama hala alışamadım.
kızlara kesinlikle yakışmayan hede.
etrafta küçük tokyolar görmeye hazır mıyız gençler?
Zalımın birini aklıma getiren..
Lisedeyken vardı benim emo gibi gezerdim. Karanlık çağ diyelim.

Kahkülün bakımı da çok zor yav. Sürekli düzleştirmen lazım. Biraz da yaşı küçük gösteren bir ayrıntı olduğunu düşünüyorum.
Bazı kızlara çok yakışan saçın alnını kapatacak şekilde kesilip şekil vermesidir.Bazı kızları gerçekten çok sempatik hale getirir ve güzelleştirir.Kişisel olarak en sevdiğim saç şekillerinden biridir.
lütfen yakışmıyorsa, uğraşamayacaksanız bir heves kestirmeyin. sıktı artık.
Yakışanı vezir yakışmayanı rezil eden,ortası olmayan saç şeklidir. Ayrıca bu saç şeklinin yakıştığı kadın net güzeldir.
kalbimi yakan birini hatırlatandır. bugün günlerden kahrolmak.
Kızları göz göre göre çirkinleştiren itemdir.
Vazgeçin artık olmuyor.
Yakışıp yakışmadığı kişiden kişiye göre değişir. Saçlarınız kabarıksa ve saç düzleştimeyi sevmiyorsanız yapmayın bence.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar