bugün

Oo! kerasuslu kardeşim geri dönmüş bunun şerefine bir uzo patlatırız beraber. Hoş geldin, iyi yazmaların olsun.
Beni az önce kötülemiş kafir bir yazardır.
görsel

turist demişkene...

slav karılarını silkmeye meraklı olup ve de eşlerini bu uğurda aldatanlar kürtler mi acep ?. Silkmek için ülkeden ülkeye gidenler tayfası ...

ya da slav karılarının gelmesini dört gözle ve de salyalar akıtarak bekleyenler kimler ?.

aynen knka. sizler cici kürtler piss.

bizlerde size bayilmiyiz. fasulyenin kendini nimetten saymasi. ahaha.
sevdiğim bir yazardır.
ismi yeterince korkutucu değilmiş gibi artılayan yazar. teşekkür ederim nolur bir şey yapma.
Ben senin evini beğeniyorum. Seni değyil...

So Sorry...
Bana tam 31 etkileşim yapmış. Ne yapmak nereye varmak istemekte olan yazar.
(bkz: #45708167)

kardeşim bakın yapmayın böyle şeyler...hele kadir şeker davasını kendinize örnek alıp hiç girmeyin bu toplara. o karar hukuki bir garabet. siz bakmayın burada savunan tiplere. aklı basında hukuku bilen kimse bu kararı savunmaz, savunamaz. bu karar tamamen ülkedeki feminist kamuoyu baskısı ile alınmış bir karardır.

kaldı ki artık kendi ülkenizde "2. sınıf" sizsiniz. bunu da unutmayın. yani sokakta 2 tane afgan ize saldırır da siz de bıçağı takıp yaradanına kavuşturursanız kadir şeker olayındaki gibi arkanızda kimse durmayaca gibi üstüne bir de "mazlum din kardeşi sığınmacıyı delen faşist" türk olarak adınız geçer, yersiniz kasten ölürmeden 27 seneyi bir daha gün ışığını ancak andropoz sonrası görürsünüz...
Hahaha oğlum o ne biçim savunma lan

Kız arkadaşım olabilir sokak ortasında döverim itip kakarım gelip biri bıçaklarsa diye silahlanıyorum hohahaha.
fenerbahçe' yi türkiye' nin en büyük takımı ilan etmesini şaşkınlık ve hayretle izleyerek donuza eklediğim yazar. mutlu ama uzak olsun.
dinsiz olmasına birşey demiyorum lakin inançlara saygı duymayan bir yazardır.

bilimum akp liler ile aynı donuz listesinde olmak nasıl hissettiriyor dostum ?
Ne zaman nikini görsem bir gülme geliyor. Yakala oğlum şu topu hadi kafir cinno ahaha. Al şu kemiği sana verilen görevi yerine getir tut olum kıskıskıs.
bir süre önce abartılı fenerbahçe fanatikliğinden rahatsız olarak donuza eklediğim yazardı. şu anda hala bu yorucu tutumu sürdürüp sürdürmediğini bilmesem de yapmamasını rica ediyorum. neticede herkes seni ve düşüncelerini sevmek zorunda değildir. mutlu ama uzak olmaya devam etsin.
Bursa’da yaşamaya başlamış sanırım.
gayri müslümlerin kot pantolon markası diyolla !..
dostum sen bu hayvana uyuşturucu madde falan mı veriyorsun? bu hayvan niye her fotoğraftsa kendinden geçmiş bir vaziyette baygın...
sözlüğün ayak gurmesi yazarları arasındadır.
iyi çocuk ama milliyetçilik birazda dincilik safsataları ile beyni yıkanmış memleketin yarısı gibi.

bak kardeşim kürt türk laz çerkez afrikalı amerikalı,müslüman , hristiyan, ateist, deist herkes eşittir. önemli olan insan olması. tek kıstas bu.
Şüphesiz cinlerimden biridir.
Çok tatlı bir çocuk. Adam gibi adamdır.
sözlüğün ortasına yazdığı enteri. şahsıma tehdit,hakaret,küfür.

--spoiler--
oğlum sen varya erkeğin orospususun.

içinde gram erkeklik duygusu yok. utanmadan hâlâ başlık açıyorsun. bir erkek nasıl bu şekilde başlık açar aklım almıyor. sen de gurur, onur, şeref, namus yok.

bak buraya yazıyorum. senin o hasta ruhunu sikmezsem adam değilim.
burada her hafta birilerini anana bacına sövüyor.
beni de çileden çıkarttın sonunda.

inandığım tüm kutsal şeylerin adına yemin ederim. erkeğin orospususun sen ve ben senin o hasta ruhunu sikecem....

--spoiler--
True ye bak çakma behlül aq

Şimdi kafir gelecek babasına hallenecek.
true yine iş başında...
Erkek erkeğe numara vermek ne aq

Puhaha burada hiçbir erkek numaramı bırak ismimi bilmez.

Kadınlara özel hz ktç.
Evleninde kurtulalım amk.