bugün

Hesabı kurt a devret senden daha iyi yazarlık yapar.
cin tarafından çarpılan görsel caps güzeli yazı yazma özürlü kartoncı göçmenin çamur attığı zevattır.
queen biraz ayıp olmadı mı bu?
hemşerisiniz kavga etmeyin dediğim 2 zevattır. cin yeğenim çok kızmış ise istemsizce hakaretvari yazmış olabilir. hangi giri at bana cin e söylerim siler. sende düzgün dur cinlere çarpılma..
babamı dötünden şey yapacakmış. terbiyem müsade etmiyo siz anladınız.
Ulan bu giresunlular acayip aq kadroya bak Frank True kafir cinn.

içerisi mordor ligi gibi.
Sanırım birinin büyük ahını almış. Elini neye atsa kuruyormuş ya o bakımdan.*

Aslında elini attığın kurumuyor, sen kurutuyorsun.
Bu yazarın da sözlükte bir fakesi olduğunu düşünüyorum.*

Nicki Şimdilik bende kalsın.
2. Turda Tayyipe oy vercem demiş puhahah.
yapılan haksızlıklar karşısında dik duran kendini ifade edebilen nadir yazarlardan biridir. topal osmanın torunlarındandır. kızarsa yürek ciğer böbrek dalak yarak gibi sakatatları yerinden söküp atma potansiueline sahiptir.

görsel
Frank beni övse hesabı siler giderdim aq.
günün ilk açık oylayanı teşekkür ederim.

çarpmasa bari.
Aşık olduğu kızı çarptığı söyleniyor.
Tövbe edip Allah'a itaat etmesi ve mümin bir cin olması gereken bir cin türüdür efendim.*

işin şakası bir yana sevip saydığımız bir yazardır. Kimseyi çarpmadan koştursun dursun sözlükte, evet.
ilk turda oğana oy verdiğini düşündüğüm yazar şüphesiz.. liboş panda tarafından ziyaret edilmiştir.

ikinci turda demokrat dedeme oyumuzu verelim ve çeyrek asırlık bir dönemi geride bırakalım..

görsel
NEreye gitti naptı merak ettiğim yazardır. Uzun bir süredir gözükmüyor.
Narkotik şafak operasyonu ile almıştır.
seçimden sonra ortalıktan kaybolan yazar şüphesiz..
görsel
Adamdır adam. Açık sözlüdür göte göt der.

(bkz: göte göt demek)
özel mesajını aç bana mesaj at sana kim oldğunu söylerim sonra kapatırsın yakışıklı inan şaka gibisiz.
sosyal medyada tartıştı gelip pompalı ile öldürdü haberleri çıkıyorya bazen ha işte o zat bu. nacizane tavsiyem bu tinerciden olabildiğince uzak durmanız.
Zaman zaman agresif olabilse de iyi niyetli biri olduğunu düşündüğüm yazardır.
fenerbahçe fanatikliği ile zaman zaman üzmesi ve hakkımdaki bazı üzücü çıkışları sebebiyle donuz listeme uzun süre önce dahil ettiğim bir yazardı. hala aynı üzücü çıkışları yapıyor mu bilmesem de yapmamasını rica ediyorum. gerek yok böyle şeylere. hep mutlu olsun, uzak olduğu sürece. saygılarımı sunarım.
günün ilk açık oylayanı teşekkür ederim.

kafir mafir ama köpeği kendinden daha yakışıklı bi kardeş.