bugün

Lpgli sevmeyen bir arkadaş. Doğru yoldadır.
günün ilk açık oylayanı teşekkür ederim.

köpeği küstü galiba daha selfi yapmıyor bununla.
günün ilk açık oylayanı teşekkür ederim.

kafirle bir haftadır sıkı sevişiyoruz allah sonumuzu hayır etsin.
günün ilk açık oylayan kafiri teşekkür ederim.

arkadaş 3 gündür bişeyler deniyor sanki.
başlık emeklilere ara zam bizm kafir ne zammı ekonomi yi fetecümüsünüz siz yazıyor yani diyecek yazıda bulamadım bu aralar iyice saçmalamaya başladın genç önceden böyle değildin sonradan oldu doktora gitmeni tavsiye ederim ayrıca bana gönderme yapma direkt yaz anlim ne fetöcüsü ya sen bi başlık açsan gelip aynısını yazsam ne düşünürsün ? başlıklara önüne gelene fetöcü yazmak zor olmasa gerek değil mi. seni severim ama haddini aşma.
Beni siz delirttiniz...

Cidden iyi değilim bu aralar frank. Mülteciler, her gün olay, çöpten yemek toplayan insanlar, sokakta kızlara saldıran dinciler, her şey üzerime üzerime geliyor.
Kafa adamdır severim bol bol yazsın dursun şüphesiz.. bi ara ortadan kaybolunca dedim seçim sonrası buda sözlüğü bıraktı Rumeli gibi galiba sonucu hazmedemedi..
aynen devam kafir, arkandayım...
True ye benziyor.
profil fotoğrafı çok tatlı ve komik olan bir yazar. tablosunda bir yazar var galiba.
Tablodaki, yolbaşçımız hüseyin nihal atsız..
Irkçı olduğumu bilen arkadaşım gönderdi..
görsel
(img:#2327105)
Kimse ülkemizin kurucusunu aşağılamaya kalkamaz. Türk polisi twitter da senin gibileri toplayıp adam ediyor.
Şimdi nickaltıma istediğini yaz.

Yakında alırlar adam ederler seni.
Mustafa kemal atatürk'e hakaret edilemeyeceğini öğreneceksiniz!
sözlüğün dönek civeleklerini büküm büküm büken sağlam yazar. nickaltında havladıklarına göre bayağı canlarını yakmış demektir. bozma çizgini yiğidim, devam böyle..
boş yapıyor her zamanki gibi.
niye silik yemiyor hala?
Gerçekten zihinsel problemleri var.
Fındık toplarken başına güneş geçmiş kadınsızlıktan cinnet getirmiş bi cindir şüphesiz..
true nickli yazara resmen açık çek vermiştir. adam herhangi bir yanıt yazmadan sadece annesi ve kızkardeşi ile ilgili açılan başlıkların görsellerini eklese yüklü bir tazminat alır. ayrıca yatarı da var büyük ihtimalle. herşey olabilir, tüm sözlük olarak bekliyoruz.
içindeki pisliği dışa vurmuştur sonunda, birçok ırkçıda olduğu gibi.

bu kadarını hiç beklemiyordum valla.
gına carano görmesin.
Dikkat et ama bak silik alabilirsin sonra söylemedi deme.
silik yemez de okkalı bir çaylağı var mod girince.