1. 1.
  Kablo Tv üzerinden internet hizmeti sağlayan kurum.
  ... italiano
 2. 2.
  adsl in cıkmasıyla yalan olan internet baglantısı.
  ... hendrix
 3. 3.
  internet üzerinden oyun oynatma konusunda adsl'den on gömlek üstündür .
  ... gerko
 4. 4.
  türksat bünyesine geçtikten sonra yapılan indirimle kullanıcı sayısı artacak internet hizmeti.

  (bkz: kablonet in muthis atagi)
  2 ... salca
 5. 5.
  uydu bağlantıyı ,adsl'i sitip atan tek ve gerçek internet şebeksi.2000 yılından beri gururla kullandığım ve hiçbir sorun yaşamadığım bağlantı şekli.ya kelimeler kifayetsiz kalıyor bu internet türünü halledince.

  soruyorum ya burdan tüm türk internet kullanıcılarına ?

  hangizin gece 2'de 3'te bağlantısı koptuğu zaman evinize kullandığınız internetin teknik servisleri,hiç üşenmeden ve hiçbir ücret almadan geliyor?

  soruyorum ya burdan tüm türk internet kullancılarına tekrar ?

  hanginiz ,kullandığınız internete verdiğiniz paranın hakkını sonuna kadar alıyor?

  kablonet farklı bir bakış açısı.kablonet'in de tabii ki bazı sorunları oldu vakti zamanında.uzanların elinde idi ve kimse ilgilenmiyordu müşteriler ile,sallıyorlardı.ama o zamanları çabuk atlattılar.kullandığım 1024kb bağlantı telekomonun nerdeyse 3-4 megabitlik(gerçi telekomun öyle bi bağlantısı yok ama ) eşit geliyor.bandwith'i bu kadar geniş bir internet ağı görmedim ben.uydu tipi bağlantı da kullandık vakti zamanında ama onda da türkiye genelinde bazı kısıtlamalar olduğu için tadı maalesef tam çıkamıyor.

  kablonet'i alacaksanız ethernet tipi almanızı tavsiye ederim.çünkü usb bağlantılarının hiçbirine güvenmiyorum,güvenemiyorum.ethernet internet akışını çok iyi düzeyde kontrol eden ve hızınıza hız katan bir bilgisayar çıkışıdır.usb,ethernet kadar hızlı değildir.

  kablonet modemini de motorola'nın veya netmaster'ın son modemlerinden tavsiye ederim.internet hızınızdan tam verim alabilmek için ,aldığınız veya alacağınız modeminde internet açıkken verebileceği hız çok önemli.

  ve bir nokta daha..onu kesinlikle unutmayalım.türkiye'de bağlan demeden bağlanan tek internet kablonet'tir.adsl gibi ,masaüstü'nden tıkla,kullanıcı adı,parola vs. gibi şeyler yoktur.çıkarken modemi kapatmak veya açmak gibi de..kablonet,bacımsın..
  ... ali biberon
 6. 6.
  256k'si (kablo tv dahil)36 lira olmuş internet bağlantı türü.adsl 256'dan daha hızlı olduğu klinik testlerle onaylanmıştır.
  ... milistr0ke
 7. 7.
  cok ve kesin net konusmak gerekirse 5 senedir kullanıyorum, yasadıgım baglantı sorun sayısı ya 3 dur, ya 4. hem ucuz, hem sorunsuz. ama destek hattında calısanlari lakayit, sorununuza cozum bulmaktan ote geyik yapmaya calısıyorlar. sanki bir tek internet teknolojisini kendileri biliyorlarmis gibi.

  dun gece gidip bugun gelen baglantımla ilgili muhabbet esanasında anladım, fazla yatmak iyi degil.
  ... duygusuz
 8. 8.
  ömrü nal toplamakla geçen şirket.

  bir kere de bir şeyi önce sen akıl akıl et ulan. ben bu kadar basiretsiz ve beceriksiz bir şirket yönetimi bilmiyorum arkadaş. çok beceriksizler çok.

  telekomun patlattığı bombaya henüz bir karşılık yok. çok beklemem haberiniz olsun. smile adsl 49 ytl'ye kablosuz modem, 1024 sınırsız bağlantı veriyor hem de 2 ay beleş. çok az zamanın var kablonet.

  hızlı oyna.

  edit: aferin. bir kıpırtı var. olcak inşallah.

  edit2: bu kafam varya, komple girsin sana.
  1 -1 ... chosen
 9. 9.
  256/64kbps hızı birkaç hafta 512/128'e çıkarttı, herşey güzeldi şu anda hız testinde sonuçlarım şu şekilde;

  211/118kbps yani ne şiş yansın ne kebap gibi bir durumda şu an, paşalar gibi upload'ım varda, download o kadar oynakki şaşar kalırsınız, ortalama 30-32 ile indirmesi gereken şey(256 ile), 20-22 yi geçmiyor.

  Kablonet sen ne yapıyorsun abicim ya ?
  ... thefirstfbli
 10. 10.
  adsl hayata geçmeden önce, kablolu internet hizmeti sağlayan firmalardan (yada en büyüğü idi) günümüzde kalmadı lakin.
  ... lucky strike