bugün

entry'ler (382)

stresle basa cikma yontemi olarak gurgen oz olmak

pic, vurdum duymaz, bir o kadar da herseyin farkinda ve entelektuel bir tavirla, hayata comar tokatlayici bir aciyla bakmak. severiz kendisini.

kızlara güven olmaz

Kizlardan korkmayin kizlari sevin olum, unlu dusunur murat boz'un dedigi gibi: Kimini dudağından,Kimini gözünden,Kimini düşündüren zeki sözünden,Kimini uzun bacak bacaklarından. Kimini profilden,Kimini belinden,Kenarından yada köşesinden,Kimini kıvır kıvır saçlarından.Kimini göbeğinden,Kimini sesinden,Kimini nefesinden,Kimini serin bakış bakışlarından.Beğenirim hepsini severim ayıramam.

erkeğin bakire olduğunu nasıl anlarız

30 saniye kadar calkaladiktan sonra, kapagini ac pssss sesi gelmiyosa asidi kacmistir bakir degildir, isvicreli bilim kadinlari oneriyor.

eski sevgiliden geriye kalanlar

hepsi benim bebeklerim, asla kin beslemem.

sevgiliye bomba tatlısı ısmarlamak

(bkz: sevgiliye kerhane tatlisi ismarlamak)

maltepe başıbüyük

yerel seçimleri hangi muhtar adayının kazanacağı merak edilen ilçedir.

boksörle kavga edeceklere öneriler

Aksaray esnafını döven irlanda’lı boksör + enter.

ferrarin olsa üstünü örter misin

Dövme karşıtlarının en büyük tezidir, sokrates, aristo ve daha nice filozofu çıkmazlara sürüklemiş helak etmiştir.

dark blue almost black

muazzam bir film, kapak resmi de ayri bir gorsel sanat niteligindedir.
görsel

ayak fetişizmi

eli ayagi duzgun kadin cekicidir tamam da kadinin ayagini agzina sokup komple emmek falan oehh, degisik kafalar.

alttan çıtçıtlı body giyen erkek

spermiogram testine girmeden once zorlu kis kosullarinda sperm zaiyati vermek istemeyen erkektir.

eq nun iq dan daha onemli olmasi

“Yüksek IQ’ya sahip profesyonellerin kariyerlerini mahvetmelerinin 1 numaralı yolu düşük duygusal zekaya (kısa kullanımı ile EQ’ya)sahip olmalarıdır."

"işyeri sizin ve diğerlerinin arasında hem mantıksal hem de duygusal etkileşimlerin gerçekleştiği yerdir. Yüksek IQ’ya sahip insanlar IQ’ya olduğundan daha fazla değer verme ve EQ’ya olduğundan daha az değer verme eğilimindedirler."

"Eğer patronunuzdan daha zeki olduğunuz halde neden onun için çalıştığınızı merak ediyorsanız benim bakış açımı anlamaya başladınız demektir. Başka bir şekilde ifade edecek olursak (McKinsey de dahil olmak üzere) bir çok şirket, insanları giriş seviyesi pozisyonlarında IQ’larına göre işe alıyor ancak EQ’larına göre terfi ettiriyor. iyi bir mühendis olmak için parlak bir IQ’ya sahip olmanız gerekiyor fakat mühendislere liderlik etmek için EQ’nuz IQ’nuzdan daha önemli bir hale geliyor."

sözlük erkeklerinin elleri

Bir cem karaca sarkısına konu olabilecek kadar damarlı ve emektar.

silah kullanan erkek karizması

(bkz: yirmağaa cideyrum oeeeyy)

bir kadındaki en itici detay

Sorry but ayak bileğinin ince olmaması.

kabak cicegi dolmasi

ilk defa alacati ot festivalinde tanistim kendisiyle, sen allahin bir lutfusun gozlerimin nurusun.

gürcü hamsisi

pic de olur firlama da olur yani.

mervelerde en cok kalan burc

akrep kadini diyorum, cok merveciler.

erkeği en piç burç

I didnt choose pic life pic life chose me. (bkz: kova burcu erkegi)

erkeği en sağlam burç

benim burcum olan kova da degildir, kalpsiz diyolla.