bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  latin müziginin evsane ismi real madride kalecilik yaparken bir trafik kazazı sonucu felç olmuş 1.5 yıl yattığı yerden besteler yapmış ve sonrada soylemiştir 2005 yılının sonundada babasını kaybetmiş deri kanseri olan sanatçı
  3 ... (emre)
 2. 2.
  en karizmatik erkekler sıralamasında 1 numaraya oynayabilecek ve buğulu sesli bir insan olmasına rağmen oğlu* bir o kadar hödük ve bed seslidir.bir dönem 3000 den fazla kadınla yattığını açıklamıştır. (bkz: manuela) (bkz: bamboleo) (bkz: To All The Girls I ve Loved Before) (bkz: Por El Amor De Una Mujer) (bkz: Soy Un Truhan Soy Un Senor) (bkz: my way)
  2 ... say
 3. 3.
  63 yaşındaki ünlü ispanyol şarkıcı. bir zamanlar futbolculuk da yapmıştır. enrique iglesias'ın babasıdır. demek ki enrique'nin neden bu kadar kadın düşkünü olduğunu anlamakta zorluk çekmeye gerek yok. ilginç bir nokta julio iglesias'ın babası geçtiğimiz aylarda çocuk sahibi olması.hepsine maşallah.
  2 ... krmyrdsn
 4. 4.
  enrique iglesias'ın sesini beğenmeyen insanlardan ilki. baba ne de olsa sever de söver de denilesi bir durumdur..
  4 ... sado
 5. 5.
  Hello dergisinin, uluslararası müzik yapımcıları birliğinden aldığı verilere göre, 2006 yılı sonu itibariyle, profesyonel sanat yaşamında 40 yılı geride bıraktığı şu yılda, 250 milyon satış rakamını geride bırakarak, gelmiş geçmiş en çok satış gerçekleştiren isimler arasında yerini almış olan, ispanyol ateşi.
  1 ... leggare
 6. 6.
  özellikle 'La Carretera' albümünü defalarca dinlediğim efsane isim...
  4 ... dibi dibi rek
 7. 7.
  dünyaca ünlü 63 yaşındaki ispanyol şarkıcı.müzik tarihinin en başarılı latin şarkıcısı.
  1 ... rojber
 8. 8.
  botoksunun markasını açıklasa parayı kıaracak olan abimizdie. adan elli yıldır aynı yahu.
  1 ... zargana
 9. 9.
  gençlik yıllarında bir süre real madrid'de kalecilik yapmıştır. bir sürü çocuğu vardır.
  ... blakkheim
 10. 10.
  5-6 yıl önce çektiği bir kliple ilgili haberde "julio iglesias klip kızlarını kendi elleriyle seçti." şeklinde bahsedilen adam. aynı anda klip gösterilince gerçekten elleriyle seçtiğini görmüştük. direkt okşuyordu adam herkesi.
  1 ... avedis