bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  trt 3'te yayınlanan bir pembe diziydi. o dönem kızları haset denen duyguyla manuela sayesinde tanıştı. sarı, dümdüz, gür saçları vardı ve her kız şöyle bir iç geçirirdi.
  3 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  bide E serisi war tabi E-manuella *
  4 ... machinehead
 3. 3.
  trt de zamaninda deliler gibi kacirilmayan pembe dizilerin basinda gelirdi. konusu sacma sapan olmasina ragmen muhtesem müziginin sayesinde izlettirirdi bu dizi kendini. erkek basrol oyuncusunun ismi jorge martinez di. manuela ise aklimda manuela olarak kaldi.
  ... antepli
 4. 4.
  "hasinta" adlı çapulcu bir kadın karakteri vardı bir de bu dizide...
  3 ... kebelekcun
 5. 5.
  küçüklüğümüzün unutulmayan dizilerindendi. fernando diye bir herif vardı bir de bu dizide. hem manuela'yı hem de isabel'i idare ediyordu. ne günlerdi be!
  (bkz: çocukluğunu özlemek)
  ... nikiznatimportint
 6. 6.
  bernarda'nın pis gülüşüyle aklımda yer ettiği dizidir. çoluk çocuk bütün ev ahalisi bu diziyi izlerdi. bir de salonun orta yerindeki isabella tablosu unutulmamıştır hiç.
  1 ... browninni
 7. 7.
  bir zamanların arjantin yapımı pembe dizisi. julio iglesias'ın sesinden dizi müziğini dinlendiğinde çocukluguna, dizilerdeki yakışıklı adamlara aşık oldugun o dönemlere geçebiliyor insan. manuela'nın sarı saçları, geçtiği yollar, trafik lambaları bile aslında unuttugunu düşündüğün ayrıntıları hatırlatmaya yetiyor. aynı dönemlerde yayınlanan yıldıza ulaşmak dizisindeki eduardo capetillo nun ayarındaki adam ve grecia colmenares hala aynılar.
  1 ... luciddreaming
 8. 8.
  julio iglesias in sarkisi diziden daha etkileyiciydi. altin sacli manuela sap gibi herife gönül vermisti bu dizide. birde manuelanin yüzü yandiginda onu kocakari ilaclariyla tedavi eden pis bir bunak kari vardi. cöplükten cikmisa benziyordu adeta.
  ... gazikentli
 9. 9.
  çocukken izlediğim ilk dizi. Nedense iyi olan Manuela'yı sevmez, kötü olan isabel'in kocasıyla olmasını isterdim. Aynı kişi olmalarına rağmen Manuela'yı beğenmez, isabel'e ise hayran kalırdım.
  Evde salonun ortasına asılan isabel'in resmi beni büyülerdi.
  2 ... agdankacankucukhamsi
 10. 10.
  Manuela dizisinin Türkçe versiyou yapılsa ne kadar güzel olurdu.burdan senaristlere duyrulur.mesala El Clone aşkın peşinde o da yapılmış en iyi diziydi düşünsenize Türk-Arap işbirliği ile bu dizinin Türkçe versiyonu yapılssa muhteşem olurdu.
  ... camuro