1. 1.
  real madrid'in 1 yıllığına jose antonio reyes karşılığında arsenal'a gönderdiği brezilyalı.
  ... wolfshade
 2. 2.
  1 ekim 1981 São Paulo doğumludur. amc pozisyonunda oynamaktadır. şu ana kadar sao paulo, sevilla, real madrid formalarını giymiştir.

  resmi için:

  http://www.arsenal.com/images/players/66632.jpg
  ... eagle is free
 3. 3.
  carling kupasında liverpool'a 4 gol atan bir de penaltı kaçıran arsenalli futbolcu. tatsız bir real madrid deneyiminden sonra kiralandığı arsenal'de istediği havayı yakaladı.
  1 ... krmyrdsn
 4. 4.
  4 gol atarak tarihe geçtiği liverpool maçının görüntüleri için:

  videogaleri.hurriyet.com.tr/Video.aspx?s=2&vid=426
  ... osiris
 5. 5.
  gazetelere göre fenerbahçe 3 yıllık ile anlaşacak ve fenerbahçe'ye 24 milyon euro'ya malolacak olan futbolcuymuş. böyle haberler çok çıkacak daha. haa gelirse ne mi olur, şahane olur şahane...
  -1 ... beholderr
 6. 6.
  ligtv.com.tr'ye göre galatasaray'ın bir yıllığına kiralamak için real madrid'le görüştüğü söylenen futbolcu...
  ... aslanadam
 7. 7.
  en son olarak da 24 adlı haber kanalı tarafından, adı galatasarayla anılmış futbolcu. habere göre galatasaray, çoğu sponsorlardan gelecek olan 10 milyon avro ile baptista'yı bonservisi ile almak üzereymiş.
  ... regulus
 8. 8.
  fizik, top tekniği, adam eksiltme, kazanma hırsı, her mevkide oynayabilme gibi futbolculuğun bir çok temel şartını taşıyan, zamanında sevilla'da ön libero iken bile iki sezonda 30 küsür gol atan futbolcu..
  ... eşşağan ala gazuğu
 9. 9.
  galatasaray'ın transfer listesinde olduğu söylenen oyuncu.hatta fotomaç bugün kendisini galatasaray'a imza attırmıştır.
  ... noctivagant
 10. 10.
  galatasaray ın ısrarla istediği futbolcu. bonservisindeki problemler giderilmeye çalışılıyordu en son. ancak onlar çalışırken baptista nın copa america finalinde arjantin e attığı klas gol, taliplerinin sayısının ve fiyatının yükselmesine yol açmıştır. galatasaray daha uğraşsın bakalım..
  ... elestra