bugün

las vegas adlı dizide boy gösteren aktör
joshua jackson'a benzediği iddia edilen ama benim pek benzetemediğim maalesef Las Vegas adlı diziden önce farkedemediğim, 14 kasım 1972 doğumlu yakışıklı insanımsı
son olarak transformers ta captain lennox rolunu canlandiran aktor.
bakınız;
http://moviesmedia.ign.co...dhamilton_joshduhamel.jpg
johnny knoxville'e aşırı şekilde benzettiğim aktör.
transformers ve win a date with tad hamilton gibi 2 güzel ve izlenesi filmi daha da izlenesi hale getiren oyuncu.
fergie gibi çirkin bir kızla evlenmesini anlayamadığım, las vegas dizilerinden itina ile takip ettiğim yakışıklı aktör. benzer hata yapan bir erkek ise şüphesiz brad pitt olmuştur.
ve tanrı erkeği yarattı cümlesini söyleten insan.
yerli versiyonları da mevcuttur...
mtv nin ünlü programı jackass in yıldızı johnny knoxville e aşırı derecede benzeyen, son derece hoş oyuncu. uğruna kaç sezon aralıksız las vegas izlenesi.
fergie gibi at suratlı bi kadınla evlenmiş şahane.

görsel
görsel

bula bula fergie'yi bulmuştur evlenmek için. gelip yüzüme karşı "siktir git boklu senle mi evlencektim?! senin neyine bakiim kızıııamm?" dese ve bi de tükürük atıverse yüzüme, daha az üzülürdüm yani. gitti fergie karısını evinin hanımı yaptı. çocuklarının anası da yapar yakında. kırgınım bu yüzden josh'a.

plajda fergie'nin poposunu incele sen anca. terbiyesiz herif.

görsel

celebrity sitelerine giresim kalmadı artık...
neyim varsa aldın da gittin.
resimlerini zor capsliyorum insafsız.
sen de birgün abazan kalacaksın.
adımı çok anacaksın.
slywitch slywitch diye ağlayacaksın.
aşk çeşmesinde baş rol oynayan yakışıklı aktör.
72 doğumlu olduğunu okuyunca ağzımı bir karış açık bırakan, erkek güzeli aktör.
fergie gibi bir çirkinlik abidesiyle evlenmiş bir de üzerine çocuk yapmış oyuncu.
Çocuk bari sana benzeseydi o da anası gibi at suratli olmuş.
Allah bazılarını özene bezene yaratıyor.

Hayır fergie'i kıskanmıyorum, kıskanmıyoruz.
Transformers ın ilk 3 filminde oynayan binbaşı. Gözler 4 te de aradı ama yoktu.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
14 kasım 1972 kuzey dakota doğumlu dizi ve sinema oyuncusu. 1.92 boyunda. Allahın özenerek yarattığı erkeklerden biridir, büyük göğüslü tipsiz bir kadınla evli.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
yeni filmi misconduct olmamış efenim.
ABD'li sinema ve televizyon oyuncusu. 14 Kasım 1972'de Kuzey Dakota'da doğan Duhamel, diş hekimi olma hayalleriyle Minot Üniversitesi'ne başladı. New York'taki bir mankenlik ajansı tarafından keşfedilmesiyle kaderi yön değiştirdi. Stacy Ferguson (Fergie) ile 2009'da evlendi, üç kızkardeşi vardır, Josh Duhamel'in babası bir satış elemanı, annesi ise bir öğretmen. Josh gençliğinde cankurtaranlık yapmıştı.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Josh_Duhamel