bugün

entry'ler (2642)

van gölü tuzlu mu

Sodalidir.
Cograyfa bilginize sokayım ya siktirin gidin burdan

iyice düşük bel pantul giyen karı

Senin ben açacağın başlığı sikeyim, sik beyinli

üstteki yazarın yaşını tahmin etmek

24 yaşında bence.

bir kadındaki en çekici organ

Önden mi arkadan mı?
Öndense meme arkadansa göttür.
Sonra bu kadınlar da sizin cüzdanınızla ilgileniyor diye ortalığı velveleye verirsiniz

düğün isteyen kız

Gayet normal karşılanması gereken kızdır.

Bu salaklar da sanıyorki sadece kendi geleneklerinde düğün var.
Varoş diyen olmuş görgüsüz diyen olmuş. Lan bi düğüne milyonlarca para döken tek siz yoksunuz. Ha altın eşya işine bişey demem ama düğün istemesi, gelinlik giymek istemesi bir kadın için gayet de olağan bir istektir. Gidin erkek erkeğe evlenin o zaman birbirinizi sikersiniz bedavadan

kadınların üşümemesi

Kadınların geneli anemik olduğu için yanlış önermedir.

Bak sevgili yazar arkadaşım o ince çorabın altında bildiğin kalın ten rengi içi Polarlı çoraplar giyiyoruz siz saflar da ince çorap giymiş vay amk bu soğukta diyorsunuz.
Abi kadın dediğinde 10 kez düşüneceksin.

uyku için karanlık mı önemlidir sessizlik mi

Ikisi de önemlidir.
Karanlık olmayan bir ortamda uyumak yeterli melanin salgılanmasını engeller, baş ağrısı ve yorgun uyanırsınız. Ses de uyku kalitesini bozar.

yazarlar aylık gelirini yazıyor

15k Euro + prim.

çok yakışıklı olmak

Yakışıklıları görmek isteriz en son böyle diyen biri maymundan iki dakika önce evrimleşmiş bir bireydi de hahahahahaha. (bkz: at yalanı siksinler inananı)

neden sevgilin yok

Güvenim yok hiç kimseye en çok da kendime işler ciddiye binince bana bir gülme geliyor olmuyor yani
(bkz: eşeğin sikinden dolayı)

4 evlilik yapan 21 yaşındaki kız

40 yaşında muhtemelen çift kale maç yapılacak koca sayısına sahip olacak kadındır.

30 yaşındaki benin hiç evlenmemiş olma şokumla kıyasıya yarışır.
Bunlar bizim hakkımızı da yiyor hanımlar söyleyeyim.

zenginlik belirtileri

Audi A6'ım var sayılır mı?

sözlükte sevilmemek

Yavsaklık ve meriçik yapmayan tatlı su hümanisti olmayan kişilerin yaşadığı durumdur.

Kimse kalmamış ki sevsinler neyse bu hali daha iyi gibi.

soyadın yakışmamış gel değiştirelim diyen erkek

Zevzek erkektir.
Değiştirmek istesem gider devletin ilgili kurumuna başvurur değiştiririm sana noluyor lan it

uludağ sözlük yazarıyım demekten utanıyor musunuz

Çevremdeki kimsenin Türkiye'yeyle bir alakası olmadığı için söyleme ihtiyacı duymuyorum.

tüy dökücü ile sakalları dökmek

(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk)

bir sözlük kızı ile seviyeli bir ilişki yaşamak

Niyetim ciddi evlilik düşünmeyenlere açığım.

ne kadar kaşarsın testi

Serumla fotoğraf atmanın nesi kaşarlık anlayamadım ama eski erkek arkadaşımın ağır kaşar olduğunu öğrendim bu video ile teşekkürler Uludağ sözlük amme hizmeti.

taharet yaparken tuvalet kağıdı kullanmayın

Doğru bir tespittir.
Oğlum koca avrupada taharet musluğu olan bi siz varsınız ne diye kıçınızı siliyorsunuz?

Bununla ilgili komik de bir anım vardır.
Ankara'da bir Türk arkadaşımla birlikte Sheraton otelde kalmıştık. Banyoya girdiğinde salva salva diye heyecanla beni çağırdı. Baksana yan yana iki tuvalet koymuşlar ehueheuehe diye gülerken mal o siz Türkler taharet yapsın diye yıkamak için ayrıca koyulmuş bir şey dediğimde kalmıştı. Ki oranın basınçlı bir gideri yok. O durumu düşününce umarım oraya sıçan olmamıştır.

serefsizimbenimaklimagelmisti

Aaaa naber lan ben geldim.
Çocuklara engin tecrübelerini mi aktarıyorsun yoksa