1. 1.
  mtv kanalında yayınlanan üç beş kafadan sakat gencin her türlü pislik ve acıyı üstlerinde denedikleri ama izlenirken gülmekten geberten program.
  3 ... evildeth
 2. 2.
  koşarak dışkılama olayı ilginçtir.
  3 ... scarface
 3. 3.
  cnbbc de yayınlanan bir tv programı anormal insanlar topluluğu bazen mide bulandırıcıda olabilirler
  ... fastangry_x
 4. 4.
  filmi dahi yapılmış olup,tehlikeli olayların hepsini kendi üzerlerinde deneyen birkaç gencin oluşturdugu grubun programıdır..
  ... aby
 5. 5.
  eğlendirme ve güldürme olayını abartıp, işi mozaşizm ve sadizme çıkarmış gençlik grubunun mtv ve multivision da yayınlanan programlarına verilen isim. gecenin bi yarısı kahkahalara gark olmak olasıdır. en komik skecleri ise, johny knoxville denen adamın çöp bidonunun içerisinden, önceden hazırlanmış ve içerisine kakaolu puding doldurulmuş çocuk bezini çıkarıp pudingi yemesi ve milletin açlıktan çocuk pisliği yiyor diyerekten mekandan uzaklaşmaları ve bölgede tost, sandviç yapıp satan kişinin müşterilerin kaçması-dağılması neticesinde tepki gösterdiğidir.
  3 ... arcadian
 6. 6.
  johnny knoxville,Bam Margera, Chris Pontius,Ryan Dunn, Brandon DiCamillo, Jason 'Wee Man' Acuna, Dave England, Ehren McGhegan, Steve-O ve Preston Lacy'den oluşmuş tehlikeli denemeler yapan,izlenme rekorlarını alt üst eden program.
  1 ... blacksoul
 7. 7.
  akla hayale gelmeyecek işlerin yapıldığı programdır *.en büyük tezat ise yapılanların hem izleyenleri hem yapanları eğlendirmesidir.
  ... mozambik tavsani
 8. 8.
  mtv adlı kanalda akla hayale gelmicek komiklerler ve de iğrençliklerin ardarda izleyiciye sunulduğu,çekimlerin yapıldığı sırada o bölg ede bulunan insanların hayretle yada iğrenerek baktığı güzel bi relax olma programı
  ... rackula
 9. 9.
  18 yas siniri bulunan ve baslangicta, yapilanlarin evde denenemesi üzerine izleyiciyi uyaran, normal hayatta insan bünyesinin birakin yapmayi görmeyi bile kaldiramayacagi igrenclikleri nasil oluyorsa suratta bir tebessüm biraktirarak izlenilmesini saglayan bir program.
  ... rosie dunne
 10. 10.
  (bkz: don t try this at home) yazisiyla baslayan, aksiyon dorugu.
  ... posion