bugün

gerçek adı mete erpek olan eskişehirli yeraltının popüler rapçilerinden. En son albümünde cezayla savaş çocukları adı bir düet parçası vardır. kingsize ve jokzilla adlı 1,2,3 ... diye uzayıp giden diss trakleri vardır. Flowart, sokrat , yeşil oda rekordsdaki rapçilerine dissleri vardır. ben infaz düet parçası olan "gece boğmadan şehri"nde ki versesini çok beğenmiştim şöyle ;

insan (insan!) doğar yaşar ölür
Nefes alamaz yüzü dağa taşa dönük
Niçin ağırlaşır gönül duymaz sağırlaşır
Günün birinde şırınga kolunda daha yaşın 13!

Hayat sahte bir çek verir der bununla yaşa
Tüm dertler bitecek sanarsın ama tutup aşağı
Çeker seni sorunlarının kapısını açar
Üstün başın paçavra sabrın dolup taşar

Zoru başar der herkes konuşur boşa
Yapar okul baş ağrısı kolum faça
Yolum sapa benim taşlı çamur paçam
Hayallerimin içine hep olur sıçan

Dediler başaramaz ve korkup kaçar
Kimse anlamaz başkasında olduğundan şans
Biz kaybettik senin yüzün mutluluk saçarken
Şimdi tün hatalarını bul 30'la çarp!
bez bebek'teki en eğlenceli ve izleyici gülmekten yerlere yatıran karakterdi.
keşke yeniden yayınlansa.
astroloji'de jüpiter gezegenine yakıştırılan sıfatlardan biri tanesi. dolayısıyla jüpiter'in yöneticisi olduğu yay ve balık burçları bu tanıma dahil olurlar.
ilk defa 1989 yılında Jack Nicholson tarafından hayat bulan, 2008 yılında heath ledger ile yaşamaya devam etmiş, hayranı olduğum kötü karakterlerin en babası.
http://galeri.uludagsozlu...arlara-tavsiyeler-549228/
meleklerle, sürtüğün tekisin de ciddi olarak sıçmış başarılı rapper. bir hatun için iki parça yapıyorsun birinde seviyorum hüloğ diyorsun diğerinde sürtük hüloğğ diyorsun bunun için verdiğin emeğe yazık. değer mi lan sana yolunu vermiş karı için?
neyse efendim normalde çok başarılı adam.
sanki leonardo di caprio,
ip atlıyon,
sanki yaptığına da hiphop diyon,
bi bak piyon,
şahın elden gitti rap'i "sil at" diyom,
defterinden silah bi yol,
bulmazsa git siyah giy ol,
takım elbiseli travesti "joker diss saplıyo"
rap'in satmıyo,
git playback yap patlıyon,
lan bizim burda hala sana erkek kılıklı kaltak diyom.
trt 1' de başlayacak yeni bir bilgi yarışması. mülakata gittik final mülakatına çağrılmayı bekliyoruz efendim.
Sorularını hazırladığım yarışma programı. insan hazırladığı soruları yarışmacıların bilemeyip umutlarını söndürdüğüne mi üzülsün, bilemediklerinden ötürü "tam da düşündüğüm gibi o şıkta tufaya düştü" deyip sevinsin mi bilemiyor.
an itibariyle universite okuyan kadin yarismacinin butun Turkiye'ye rezil oldugu yarisma.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.