bugün

Johnny depp oyuncu olarak iyi bir performans sergilemiyor. Brad Pitt ise yakışıklı olmadığı gibi aldığı tüm rolleri yüzüne gözüne bulaştırıyor. Leonardo di Caprio şahsi fikrime göre son zamanlarda oyunculuğunun en verimli çağında, genç bir aktör olarak hem yakışıklı, hem karizmatik.
johnny depp brad pitt'e basar deyip ortamı terkediyorum. *
johnny depp'in para ve ün değil, kendi tarzı ve zevkleri doğrultusunda oyunculuk yaptığı, o tarz yapımlarda rol aldığı için kapitalist düzende brad pitt'in önde gibi göründüğü kapışma.
ayrıca (bkz: hanım koş anket var)* * *
Brad Pitt'in Twelve monkeys, inglorious basterds ve burn after readingdeki performansları olmasa daha çok tek yönlü bir oyuncu diye bahsedebilirdik. Lakin bu 3 filim Brad Pitt istediğinde hemen hemen her role bürünebileceğini göstermiştir.

Bununla beraber Johnny depp abimiz de From hell, public enemies, Donnie brasco gibi filmlerde Karizmatik, cool adam olabileceğini göstermiştir.

ikisi de büyük oyunculardır. her türlü role giden adamlardır. Versus mersus kabul etmiyorum bu iki büyük oyuncu arasında.

Ha bana kalsa cool adam kimdir ?

Benicio del torodur.
Üzerine tanımam.
Cristian beyl abimiz john connor olarak Connor karaterini batman sanıp içine etmeseydi onu da büyük oyuncular arasına sokabilirdik. gerçi sokuyoruz Harsh timesdan tutun, Rescue dawn a, makiniste, Equilibriuma, amerikan sapığına.keşke john connor olmaya kalkmasaydın be abi.
şahsım için johnny depp'i tek geçeceğim karşılaştırma. adamdaki karizma, kimseciklerde yok. yirim.
hayatımın vazgeçilmezlerinden biri olan fight club filminde ki tyler durden rolünü üstlenmiş ünlü şahsiyet brad pitt en azından bir adım önde sayılır.
johnny depp döver.
bu yıl itibariyle oscar adaylıklarında da johnny depp in brad pitt e karşı 3-2 lik üstünlüğü mevcuttur. Hem de şöyle bi üstünlük ki;
johnny abimizin üç adaylığın üçü de leading role * (bkz: pirates of the caribbean) (bkz: finding neverland) (bkz: sweeney todd) brad pitt in iki adaylığının biri supporting role * (bkz: twelve monkeys) biri leading role (bkz: the curious case of benjamin button)
brad pitt yakışıklı değil diyen kezbanları görmemizi sağlayan karşılaşma. şans bu ki silik yemiş. ha bana göre johnny depp'in oyunculuğu daha iyi.
Her ikisi de mükemmel oyunculardır. gereksiz karşılaştırmadır. yakışıklılık konusundaki kararı kızlara bırakıyorum.
depp in havada karada alacağı karşılaşma, brad her zaman zaman gözümde zengin kolej çocuğu, depp ise junkie mucittir.

ek olarak http://www.youtube.com/watch?v=hcgtTrMBMEU#

edit: ayrıca reddettiği film teklifleri;

-titanic (jack)
-sin city (jackie boy)
-mr and mrs smith (john smith)
-the matrix (neo)

böyle de bir başkandır kendisi.
Brad Pitt kim diyerek noktalanabilecek karşılaştırma. Johnny Depp gömer.
johnny depp'in hayli hayli sağlı sollu aşağılı yukarılı yanlı çaprazlı önlü arkalı alacağı versus kimse kusura bakmasın.
Brad pitt'i herhangi bir erkekle kıyaslamak günah ki. Johnny depp kim onun yanında. Brad pitt erkeklerin tanrısı.

Edit: oyunculukta da brad pitt derim ben. Tek yönetmenle tek tip oyunculuk yapmıyor ne de olsa.
hiç fark etmez, her ikisi de kabulümdür.
johnny depp in brad in gözünün yaşına bakmayacağı kıyastır. johnny depp in çekim gücü değil yaşıtlarını gençleri bile cebinden çıkaracak cinstendir zira.*
Johnny yılbaşı büyük ikramiyesiyse, Brad son 4 haneye vurmuş ikramiyedir.
ikisinin oyunculuğuna da lafım yok. gayet başarılılar ki bu da oynadıkları filmlerde gayet açık. ama bir johnny deep karizması vardır ki en tartışılmaz olanı da budur bence.
johhny depp in oyunculukta da yakışıklılıkta da tokat manyağı yapacağı vsdir.
brad pitt bir tür popülarite metasından hallicedir. johnny depp ise nadir bulunan bir karakter derinliğine sahiptir, her kılığa girebilir, her şeye dönüşebilir. johnny nin canlandırdığı karakterler daha bir müstesna ve fantastiktir, insanı gerçekliğin ötesine sürükler; edward scissors, mad hatter, Sweeney Todd, Jack Sparrow, Willy Wonka vs vs.
johnny deep bir edward scissors oldu ise bir kıyaslama mümkün değildir. açık ara sikip atar.
johnny depp alayına gider.net.
sins olan alır.

(bkz: johnny sins)
depcem diyon depemeyon jonny jonny jonny dep dep dep.
ikisi de at gibi ama benim favorim tabiğ ki uğruna çaylak bile olduğum canımın içi gönlümün efendisi bradden yana.