entry'ler (29)

acıyı sevmek olur mu

mehmet erdemin aşık olmadan aşk acısı çektiren şarkısı. Dinledikçe dertleniyorum dertlendikçe dinliyorum.

sevgilinin bir süre görüşmeyelim demesi

bir süre için görüşecek daha iyi birisi varsa demek ki.

bir kadını etkileyebilecek çirkin erkek

gönlü güzeldir.

avm ye yalnız gitmek

yapılacak en doğru eylem. bakman gerekene bakar, alman gerekeni alır ve çıkarsın.

gece 12 den sonra sözlüğe giren kızın amacı

uykusu yoktur sözlükte takılıyordur. illa bir amaç aramamak gerekir.

cem yılmaz ın boşanması

cansu dere'nin ahının tuttuğunu düşündüğüm durum.

sevilmeyen insan tipleri

yalancı
kibirli
hemen samimi olan.

tüm zamanların en iyi yabancı dizileri

friends
breaking bad
the big bang theory
sherlock
dexter
ve daha niceleri.. 5 çok çok az gelir bana.

johnny depp vs brad pitt

ikisinin oyunculuğuna da lafım yok. gayet başarılılar ki bu da oynadıkları filmlerde gayet açık. ama bir johnny deep karizması vardır ki en tartışılmaz olanı da budur bence.

sigara içtiğini ailenin öğrenmesi

babamın elimde sigarayla beni yakaladığı gün hayatımın en gerilim dolu dakikalarını yaşadım. kafamda milyonlarca felaket senaryosu geçirirken (şimdi beni dövecek hayır kesin sigarayı burnuma sokacak vs gibi)babam sadece kapıyı kapatıp dışarı çıktı. akşam yemekte de kendi paketini önüme koyup al birazda benden iç deyip uzun bir nutuk çekti. alışmaları zaman aldı ama kabullendiler en nihayetinde. hala babamın yanında içmiyorum bir garip hissediyorum belki saygı belki korku bilemicem.

telefonu kapatıp eve kapanmak

yılbaşı akşamı yapmayı planladığım eylem. yeni yıla girerken bari sakin, huzur içinde olayım.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

doğum gününü kimsenin hatırlamaması.

okula gitmek istememenin sebepleri

sabah erkenden uyanmak olmasa o kadar da kötü değil aslında.

izmir de sel baskını

izmirlilerden çok diğer şehirlerde yaşayanların daha çok etkilendiği ve konuştuğu konu.

numarasını bimcell den pttcell e taşıyan insan

nedenini sorarsak eğer "devir hesap devri hacı" diye bir cevap almak muhtemeldir. haklıdır da.

jay leno

sempatik adamdır ama bir conan değildir.

5 yıllık paramı versinler medyadan çekilirim

parası neyse biz verelim git sende kurtul bizde kurtulalım.

barış atay dan tarihi ayar

1.30 dakikada ülkenin son durumunu kısaca özetlemiş hislerime tercüman olmuştur. canlı yayında olması da ayrıca bir güzeldi. bir daha televizyonda asla göremeyiz bu konuşmayı muhtemelen ama olsun bu da bir şeydir. yüreğine sağlık barış atay.

çocukluk korkuları

tarangogu adında suda yaşayan bir canavardı.

popüler kız ve asosyal erkek ilişkisi

filmlere konu olmuştur birkaç kez ya kız asosyalliği seçer ya da çocuk bir anda popüler olur falan filan. ama gerçek hayatta yok öyle bir şey inanmayın bunlara.