1. 1.
  chelsea'nin 1980 doğumlu savaşçı,mücadeleci;ingiltere milli takımında da oynayan defansı.kornerlerde ileri çıkarak gol arar,3 dakikada 2 gol attığını görmüştüm.gerektiğinde yaptığı sert müdahaleler ile tam bir stoperdir,takım arkadaşlarını iyi yönlendirir geriden.chelsea'nin savunmadaki kralı diyebiliriz sonuç olarak.
  2 ... elendil
 2. 2.
  steven gerrardile ingiliz basınında adı cıkan zat yazılanlara gore stevy ie terry milli takım kamplarında da otellerde hep aynı odada kalıp birbirlerine sakso cekiyorlarmış ve takımda birkac kişi daha varmıs bu sekilde *
  5 -1 ... rapter
 3. 3.
  ingiliz milli takımının gelecekteki kaptanı
  2 ... city walk
 4. 4.
  ismini ilk olarak cm01-02 de duyduğum chelsea nin ünlü defans oyuncusu.oyunun ilerleyen bölümlerinde özellikleri birhayli gelişiyodu .gerçekte de aynısı oldu şu an da dünyanın sayılı defans oyuncuları arasında
  1 ... red devil
 5. 5.
  ingiletere milli takımının yeni kaptanı,tam adı John George Terry'dir.
  3 ... oumar
 6. 6.
  lost ta jack in babasını canlandırmış, into the west te de jacob wheeler olmuş oyuncu. full metal jacket te de oynamış amcamız.
  http://www.imdb.com/name/nm0856012/
  1 ... paradigma
 7. 7.
  25 şubat 2007 chelsea arsenal maçı'nda kafasına aldığı korkunç tekme darbesiyle yere yığılan futbolcu. yine kanımız dondu. saha içinde yapılan müdahalelerde oksijen verilmesi sonrası hastaneye kaldırıldı. umarım her şey yoluna girer.
  3 ... krmyrdsn
 8. 8.
  futbol sahalarında yaşanabilecek en ağır sakatlıklardan birini yaşadığını düşündüğüm kişi. adamı sedyeye sabitlediler oksijen verdiler öyle hastaneye kaldırdılar. bu sezon şanssızlaklardan kurtulamamış defans.
  1 ... haydar dumensiz
 9. 9.
  dün oynadığı carling cup final maçında, ölümden dönen dünyanın en iyi defans oyuncularından biri.

  talihsiz pozisyonu izlemek için;
  http://www.youtube.com/watch?v=Rrtn-W7BdJY&eurl+=
  1 ... fowler
 10. 10.
  chelsea'den 9 yıllık sözleşme için 60 milyon sterlin isteyen biyonik adam.
  2 ... krmyrdsn