bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  ak kedi karakedi adlı filmde bir sarkıda gecer pitbull "terrier"
  ... rapter
 2. 2.
  7/24 yemek yiyebilmelerinin nedeni de doyma hislerinin olmamasından kaynaklanır. yani catlıyana kadar yerler.terrierlerin ulasabilcekleri yerlere yemek koymak tehlikelidir.
  1 ... ümit
 3. 3.
  koyun görünümlü köpeğimsilerdir.
  -1 ... peride3
 4. 4.
  şöyle birşeydir;

  http://www.resimbank.org/share-53AA_49771F6C.html
  ... anitta
 5. 5.
  (bkz: toplan)
  ... falken
 6. 6.
  oldukça değişik bir köpek cinsi. kendi aralarında da ayrılıyorlar elbet. pitbull terrier, border terrier falan filan diye. ben bir tanesiyle birlikte yaşama fırsatı buldum, bir border terrier ile. öncelikle şunu söylemem gerekiyor: sakın şımartmayın, çok yüzsüz hayvanlar. genetik midir bilmem ama doyma hisleri yok. biz hangi akla hizmet yaptık bilmiyorum ama şımarttık kendisini. yemek yerken yanımızda durmasına izin verdik, yemeğimizden pay verdik . sağolsun şu an illallah ettirdi bizi. kendini acındırmak için kulaklarını kaldırıyor, duygulu duygulu yediğiniz yemeğe bakıyor. uzun süre yemek vermezseniz başını yere eğiyor. hala vermemişseniz pati atıp yemek istiyor. böyle bir hayvandır kendisi. ayrıca en çok ısırma vakasını gerçekleştiren köpeklerdir. küçük bir cins olduğu için savunma mekanizması agresif görünmek ve davranmak üzerine kurulu. ısırığı elbette bir rottweiler ısırığı değil ancak yine de canınız yakabilir. oynamayı seven, zeki, eğlenceli ve şirin köpekler vesselam.
  4 ... kara gomlekli
 7. 7.
  yemek yemekten çatlayacağını düşündüğüm köpek cinsi. küçücük hayvan neresine sığdırıyor bu kadar yemeği bilmem, yada organlarının hepsi mideden mi oluşuyor? bir havyan bu kadar sevimli olupta insanı canından bezdirebilir mi? bu bir çelişki midir? o 20 adet tuvalet kağıdı rulosunu parçalamak kaç dakikasını almıştır? bütün bunlar planlı mıydı? yılbaşı ağacındaki hediye paketlerinden ne istedi? neden kapı gıcırtısına bile havlıyor?
  (bkz: yardım et sözlük aklımı kaçırıyorum)
  1 ... pijama001
 8. 8.
  http://galeri.uludagsozluk.com/g/terrier/
  ... birfotografkaresi
 9. 9.
  köpekten çok bir aksesuar.
  "bu da köpek mi be ben bunu yerim."
  not: buradaki yerim çok sevdim bayıldım anlamında değildir.
  1 ... noraliya
 10. 10.
  berduş tur. kendisi tüy burun ve işkembeden ibaret, 250 gram salam, sonra aynı miktarda salçalı köfte ve ekmek yedi, ardından kızın birini taciz edip elindeki kurabiyesini yedi, en son olarak da iki tane gencin henüz dokunulmamış yarım ekmeğe tam karışık sandviçini yedi.

  ve saat daha 12 bile olmadı lan.
  1 ... kel sarman