1. 1.
  nba'in en ünlü hakemlerinden biridir. 2000 maç sınırını geçen beş isimden biri olmasının yanında, play off ve finallerde en çok maç yöneten aktif hakemdir.*
  ayrıca doğduğundan beri kel olan bir insandır fikrimce, zira kendisini sırma saçlı olarak görmek hiç nasip olmadı.
  2 ... stockton to malone
 2. 2.
  http://www.basketbolsever...72C100234D6B?OpenDocument
  tim duncan gibi bir insanla tartışmayı başarabilmiş hakem.
  2 ... stockton to malone
 3. 3.
  nba ın duncan la tartışması dolayısıyla uzun bir süre dinlendirileceğini açıkladığı hakem. duncan a durup dururken, 'canın kavga mı istiyor senin ' dediği söyleniyor.
  ... serander
 4. 4.
  21 aralik 2008 orlando magic la lakers macinda önüne gelene tekniği çakmıştır bu enteresan hakem. hele sakin geçen bir ilk çeyrek sonrası benchleri uyarış sahnesi vardır ki, aman aman evlere şenlik.
  ... nebkheperouri
 5. 5.
  17 haziran 2010 la lakers boston celtics maçı'nda son dakika içinde kobe'nin sheed'e yaptığı hücum faulü ters çalarak şampiyonu belirlemiş finaller mvp'si.

  bütün seride berbat düdükler çalındı. sürekli olarak celtics'in savunması engellendi de bu kadarı da fazla be sözlük! içine ederim böyle işin! spordan soğuttular eski sporcuyu.
  2 -1 ... sadaeke
 6. 6.
  final serisinin son bölümünde standart düdükleri bile es geçerken, yaptığı büyük hata ile olası boston geri dönüşüne engel olmuş nba' in istatistik kralı hakemidir. ayrıca restriced area kavramından ziyade star player ve marketing kavramları ile alakalı bir düdük çalma standardına sahiptir.
  1 ... non compos mentis
 7. 7.
  restricted area'nın dışındaki savunmacıya içinde muamelesi yapan anasına sevgilerimi ilettiğim hakem bozuntusu.

  ayakları dışarıdaki sheed'i çemberin içinde gibi göstermeye çalışan güce tapan dangalaklar sürüsüne de selâmlar.
  2 ... sadaeke
 8. 8.
  2013 yılında hala ısrarla nba finallerine atanabilen hakemimsi. kötü yönettiği kaç tane maç var sayamadım. şu anda 6. maçın da ağzına etmeye devam ediyor sağolsun.
  2 -1 ... caraskal
 9. 9.
  miami heat in takım halinde dün akşam bir kez daha yendiği hakem. lebron James antipatisi kendisinde de var diye düşünüyorum. belki sözlük yazarıdır kimbilir?
  ... caraskal
 10. 10.
  bırak artık.
  1 ... buralareskidenhepdutluktu