1. 1.
  sanırım west ham'dan chelsea'ye gelmiş olan,teknik kapasitesi gayet yerinde ingiliz ortasaha oyuncusu.jose mourinho genelde kendisini sonradan oyuna dahil eder ama anında oyuna hareketlilik kazandırır,gol atar,attırır.
  1 ... elendil
 2. 2.
  chelsea'nin 10 numarası.
  1 ... armi
 3. 3.
  gay partisine katılıp karizmayı çizdirmiştir.
  ... i m from absürdistan
 4. 4.
  çok iyi oyun kurabilen ayağına top çok iyi yakışan ve yıllar ilerledikçe 10 numaranın ağırlığına kaldırabilmeye başlayan ve scoring özelliğide gitgide artan futbolcu

  2002 dunya kupasi euro 2004 ve 2006 almanya dunya kupasinda ingiltere milli takımında yeramıştır
  1 ... city walk
 5. 5.
  hiçbir zaman iyi bir 10 numara olarak göremediğim ingiltere nin 2006 almanya dünya kupasındaki büyük ismi.
  1 ... hendrix
 6. 6.
  westham'dan büyük umutlarla chelsea'ye geldikten sonra kendisinden beklenen çok büyük işleri kaldıramamıştır. fakat milli takımda kendinden beklenenleri oyunda yer bulduğu sürece yapmaktadır. cm 99-00' nde yaklaşık 15 milyon dolara westham'dan transfer ederek amc konusunda rahat bir nefes alıp, güzel bir oyun oynamanıza sebebiyet verenlerden biriydi.
  ... krmyrdsn
 7. 7.
  kanatlardan rakibin belini kırarak içeri drive edişleri beni her zaman heyecanlandırmıştır.
  1 ... burock_
 8. 8.
  ş. ligi maçında liverpool filelerini havalandıran inanılmaz yetenegini bir türlü gösteremeyn futbol dehası...
  1 ... italian83
 9. 9.
  cm 00/01 insanı. bonservisi west ham'da 5.000.000 yavro olmasına rağmen 16-17 milyon yavrodan aşağı alamazsınız. ama aldınız mı da tek başına takım gibi oynar ibne. şampiyonlar ligi finalinde 1-0 geriye düşmüştüm de joe 2 gol atıp çevirmişti maçı. hey gidi günler hey.
  ... uieat
 10. 10.
  robben'le birlikte oynadıkları zaman fevkalade yararlı olan oyuncu. koy cole'u sağa robben sola önde drogba arkalarında lampard ve biraz daha hucum desteğiyle al sana her maç top oynayacak göze hoş gelen takım.

  kapasitesini göstermesindeki en büyük sorun sürekli başına bela olan sakatlıklardır.yüzde yüz hazır olduğunda durdurulması güç olacaktır.
  1 ... ayvirsin