bugün

bu sabah metroda 18-19 yaslarinda bir kizin t-shirt'unde gordugum harfler.

I love JB yaziyordu. Hanim kizimizin viski sevmek icin yasinin genc oldugunu dusunurken, sirtindaki sarki soyleme taklidi yapan cocugu gormemle kizin aslinda "bu isler" icin biraz yasli oldugunu farkettim. (bkz: justin bieber) (bkz: gune kotu baslamak)
(bkz: jailbreak)
Cs 1.6 Serverlerinde Jailbreak olarak geçer kısaltırmasıdır, justin biber hayranlarının söylediği bir kısaltmada olabilir.
içip ishal olduğum gün diye bir anım vardır kendisi ile. açıkçası sevmem
buzla kolayla filan karıştırılmamalı, sek içilmelidir.
schweppes limon ve toblerone ile keyif veren içkidir. Tavsiyem jb koyduğunuz kadar schweppes limon ekleyin.
carry flag ile bağlantılı çalışır, isaretsiz sayıları karşılaştırmada kullanılır.

(bkz: assembly)
şu anda 70 liğinin yarısını bitirmeme rağmen, hafif çakır keyf oldum. yanisi arkdaşlar rakı için , bira extra için ama bu viskiyi içmeyin .
böyle scotch mu olur, eve sokmam bunu.
en adi viskidir. bunu içeceğime ispirto içerim daha iyi amk.
serdar turgut'un serdar turgut olduğu günlerde söylediğine göre "evli erkek viskisi"dir.

rengi açık olduğu için sek içseniz bile karınıza "sodayla suyla seyrelttim billa" diye yutturabiliyormuşsunuz.

ben de onun yalancısıyım.
(bkz: jelly bean)
irlandalı bir arkadaşın böyle viski mi olur dediği sonra sözlüğe girip yazılanları okuyunca bunu anlamak için irlandalı olmaya gerek yokmuş dediğim marka.
gece extradan sonra klarnetci arkadasimin gaziyla 2 kadeh sek fondipledigim icki. eve gelip kafami yatagima koydugumda dunya donmeye baslamisti.
günümü rezil eden viskidir. yarım şişe içtim, hala başım ağrıyor daha. tadı desen bok. ama bir yandan iyi oldu içtiğim, içkiyi bırakacağım sanırım.
hafif bir viskidir.
arkadaşların beğendiği ama icmedigim içecek. benim milli içeceğim taqila.
viskinin köpek öldürenidir. ben bu kanıya vardım viski kültürsüzlüğüme ve iskoç olmayışıma rağmen. jack daniels veyahut scotch içmek mantıklıca, paran varsa.
Counter strike oyununda adminlerin sona kalan oyuncuya verdiği packtir. Ayrıca kill çekerseniz 3 jb pack gelir.
fakir viskisidir.
sexe en iyi gelen içkidir.
iç iki tane sek, hemde föndip yaparak, evdeki karın bile cenifir löpüz gibi oluyor.
nasıl içiyorlar lan bunu tat yok bir bok yok.

iki dubleyi zor içtim bu şişe siktiğin sene bitmez kalır öyle dolapta amk.
kalibresi düşük, tadı pek yerinde olmayan fakat pahalı diyebilecegimiz bir viski. jack daniels yedeğidir.
jack daniels gibi aşırı aromalı bir bourbonumsu ile kıyaslanması mümkün olmayan çok hafif içimli ve zayıf aromalı bir scotch. ancak jim bim black, jack daniels, jim beam, johnnie walker bl, johnnie walker rl yoksa viskisiz kalmamak adına istemeden de olsa alınabilir.
Jim beam olan mı yoksa jack black mi yoksa johnny bravo mu yoksa jordan belfort mu?