bugün

entry'ler (1088)

en iyi filmler

1)can dostum
2)can dostum
3)can dostum
4) git başımdan.

erkeğin ağladığı an

eğer bir erkek ağlıyorsa kimse kusura bakmasın bu duygusal bir andır. ve istisnasız herkesi duygulandırır. kelimelerin yetersiz kaldığı o an hatta filmlerimizin ajitasyon kısmını oluşturur.

yılbaşıyla noel bayramını karıştırmak

biz mekkenin fethini ve kandilimizi kutlayacas. bunu da yaparken ne çam ağacı süsleyeces ne de hindi keseces. bi tesbih namazı kısak yeter. siz de istediğinizi yapabilirsiniz kız arkadaşlarınıza iç çamaşırları alın. eczanelerdeki lastikleri tüketin.

sözlük yazarlarının telefon alarm müzikleri

behzat ç. film müziği
https://www.youtube.com/watch?v=K4TIKI8uNIY

9 lira 90 kuruşun para üstü

26/11/2014 teog sorusu olsa bütün öğrencilerim yapardı. zira hepsi muhasebeci gibi kuruş kuruş hesap yapabiliyorlar.

23 yaşında üniversite kazanmak

--spoiler--
askerlik yaşının 21 olduğu ülkemizde 23 e kadar bu işi erteleyebiliyorsan önün açık bedelli için
--spoiler--

derler.

sözlük yazarlarının evcil hayvanları

30 kadar sığır.

icat edilmesi istenilen aletler

mutluluk makinası. ve bu makinayı hepiniz için istiyorum beyler ve bayanlar.

galatasaray ın uefa yı tekrar almasının formulü

şans yoluyla olabilecek bir varsayımdır. zira aziz yıldıyım bey öyle bir şeyler fısıldamıştı. (bkz: komikaze)

engin nurşani

bağlama ustası olarak kimsenin tepkisi almayacak kadar ustadır kendisi. söz konusunda ise bazı kelimelerini ya da söz kalıplarını dini bilgiden yoksunluğuna bağlıyorum. dinledikçe bağımlılık yapar. bir zamanlar tiksindiğiniz bir söz dizinini zevkle dinlediğinizi fark edersiniz. kendinizden bir parça bulursunuz; belki de parça zihninizde yer ettiği için parçayı yaşamaya başlarsınız bilemiyorum. sonuç: 404 not found error.

ayrılırken bana dua eder misin demek

işim gücüm yok da ayrıldıktan sonra seni düşünecem sana dua edecem. hadi yavrum kendi duanı kendin et.

ekmeleddin mehmet ihsanoğlu

sonuçta hüsran olacak adaydır. şahsen ben akp bile aday gösterse bu adama oy vermem.

reddedilince hemen pes eden erkek

ısrarı sevmez. ısrarcılardan nefret eder.

lise 1 in en zor dersi

ingilizcedir kesinlikle.

dut

Anadolu'da tutmak fiilinin halk arasında söylenen şeklidir. altılıyı dutturdum.

gaziantepspor un küme düşmesi

antepin düşeceğine iddiaya girmiştik sergen aga gelde iddianın içine ettiydi. gidince bulduğumuz huzur gene bozuldu. antep kümeye.

eskişehir in içler acısı hali

adalarda hamamyolunda vs. yerlerde gezecekseniz. ve bir turistseniz harika vakit geçireceğiniz nadide şehirlerden birisidir. kimse aksini iddia edemez.
ama arka sokaklarla hastaneyle falan işiniz olmayacak. arabanızla 100m bir olan kırmızı ışıklarda beklerken dakikalar ömür gibi gelecektir. daracık sokaklarda herkes arabayla geçmeye çalışırken siz yürüyemeyeceksiniz.

kürtler neden dağa çıkıyor

devletin ona veremediklerini birileri temin ettiği içindir. ne yapmak isterlerse sınırsız imkan. silah ve avrat da mevcut. akşama kadar fuhuş sabaha kadar savaş.

16 yaşındayım ama zeka yaşım 38

38 olduğunda da en az bir ölünün zekasına sahip olacak kişi beyanıdır.

on birinci neslin ortalama ıq seviyesi

onuncu nesilden biraz yüksek olsa gerek.