bugün

uyandığınız andan itibaren başınıza gelen kötü olaylardır efendim.

misal bir 14 şubat günü her şeyi unutarak sevgi pıtırcığı olarak güne uyanırsınız. uludağ sözlükle güne iyi bir merhaba demek istersiniz. o da ne? july4th sevgili moderatör kişisi bir gelişme çıkarmış. hemen umutlu tosbağa olarak o kısma yönelirsiniz. çiftlerin sevgililer günü kutlanmış, tek insanlara da sen sözlükle oyalan cicim denilerek teselli şeysi sunulmuş. umutla ana sayfaya yine dönersiniz kalpler pörtlemiştir. mutlu mesut durmaktadırlar. hatta ben bir mesaj da algıladım sevgili sözlük. kalplerden bi tanesi çift mutlu mesut takılmakta, diğeri ise tek bir paçavra gibi kullanılmış, bir köşeye atılmış. sonunda delirmeniz için uygun ortam oluşmuştur. * *
(bkz: öyle bir sinirlenmek ki sonunda seovi olmak) * *
günün kötü devam edeceği anlamına gelmez.
kötü olduğunuz anlamına gelmez.
gece güzel hayallerle yatıp ertesi gün hakkında iyi planlar yaparken beklediğiniz şeylerin gerçekleşmemiş olması sebeiyle üzerinize çöken kasvetli hava berbat ruh halidir.
180 derece dönüş yapabilmeniz için kuvvetli bi darbe almanız gerekir. *
güne her hangi istenmeyen bir olumsuzlukla başlanan durumdur. uyandıktan sonra ilk dakikalarda da olabilen bu olumsuzluk gün içinde de devam eder. yanlış iliklenmiş bi gömleğin diğer düğmeleri de yanlış olacağından bu sürer gider.