bugün

hames rodrigez dedikleri bu mu?

buymuş.
Bir önceki dünya kupasında parlamış ve sonrasında yavaş yavaş sönmüş en sonunda balon halini almış bir futbolcu arkadaşımız.
real madrid'in 16 numaralı, milli takımının 10 numaralı oyuncusudur.

Fakat şu sıralar zidane yüzünden ilk 11'de yer almıyor.

Transfer söylentilerine göre ingiltere premier lig'de wolves takımı james'i istiyor.
Umarım James'in wolves transferi gerçek olur.
kendra Lust tarafından doğum gününde "umarım güzel geçmiştir" dileklerini almış oyuncu. dünyanın en iyilerinden biri olduğunu düşünüyordum, artık dünyanın en iyisi olduğundan eminim.
Başakşehir teklif yapmış. Evet.
james diye yazılır.
Kolombiyalıdır.
dursun özbek seçildiği takdirde bu çileği patlatabilir.
isco ya da kendisinin gelmesi takımı şaha kaldırabilir.
O da geliyor lan.
Yok artık amk bunu da mı alıyoruz ? Erden reyiz niyeti bozdun ama bu kadar da beklemiyorduk.
Kulüpler baktılar hiçbir şekilde iflas ettirilmiyorlar borç ne olursa olsun. En azından futbolcu alalım diyorlar. Sonra Türk futbolu neden konferans liginde.
galatasaray'ımıza hayırlı olsun.

dünya yıldızları geliyor.

dursun başkanı durdurabilene aşk olsun.
Kronik sakat. Tatil için Türkiye’yi seçmiş olur gelirse. Evet.
Altay ve ersin’e sol ayakla iki gol bekliyorum. Geleceği ihtimali hala şok eden yıldız.
Lan geliyor gerçekten de. Dursun başkandanki taşşak halis mi amk.

Ekstra olarak adama traore için de görüşmelere devam ediyormuş.
çöp olmasa katara gitmezdi.

valencia'ya transfer olabilmek için gerekirse katardan valenciya'ya yürüyerek gelirim, bedava oynarım yeter ki beni alın diye yalvarmış ancak çöp olduğu için valencia bile almamıştır.

böyle çöplere heyecanlanan galatasaraylılara acıyorum.
Bunu da alırsak amına koyarız ortalığın.
beşiktaş'ın alması söylentide olan 31 yaşındaki futbolcu.

görsel
Beşiktaşın tekrar radarına giren Kolombiyalı futbolcu. Kendisinin fazla bir süre oynayacağını düşünmüyorum. Maximum şu yarım sezonda 9-10 maça çıkar onda da gol veya asist toplamı 2-3'ü geçmez.