1. 1.
  12.07.1991 doğumlu kolombiyalı kanat oyuncusu. arjantin de banfield forması giymektedir. bu sezon 25 resmi maçta 6 golü var.
  6 ... liverpoolmlt
 2. 2.
  Sezon sonunda italya' nın Udinese takımına katılacaktır. Bizim Türk takımları niye bunları keşfetmiyor anlamıyorum. Celtic' in patronu bile ben FM den bakıp oyuncu alıyorum diyor, bizim patronlarımız nıye hala kavga peşindeler.
  5 ... bay z
 3. 3.
  banfield'da oynayan kolombiyalı kanat futbolcusu.
  1 ... nexus latre
 4. 4.
  football manager 2010'un en iyi genç yeteneklerinden.genç yaşına rağmen tekniksl özellikleri çok yüksek gerçekten.her eve lazım.gün gelir türk takımları da keşfeder böylelerini belki.
  2 ... harry
 5. 5.
  fm 2010 isimli oyunda, orta sahanın ortasında şov yapan genç yetenek.
  3 ... thedoctor
 6. 6.
  Geleceği çok yüksek bir oyuncu, Messi'nin gerizekalısı olabilmekte.
  1 ... mrtrhn
 7. 7.
  adını ileride sıklıkla bizlere söyletecek olan kolombiya'lı sol açık.
  2 ... batigol
 8. 8.
  porto formasıyla bu sene 12 gole ulaşmış aşırı teknik kanat oyuncusu. iyi kanat oyuncusu arayan dev kulüpler şimdiden porto ya 15-20 milyon euro ödemeye hazırlasınlar kendilerini.
  2 ... liverpoolmlt
 9. 9.
  her transfer döneminde en az bir futbolcusunu uçuk fiyatlarla dünyanın büyük ve zengin kulüplerine satan porto'nun, muhtemelen önümüzdeki sene bu geleneğini devam ettirecek futbolcudur. geçen sezon takıma alışıp yeteneklerini göstermeye başladı, bu sezon patlama yaparsa kimse şaşırmasın.
  1 ... veive
 10. 9.
  fifa 12'de kıvrak vücut hareketleriyle yıkılmayan oyuncu. sol kanadın vazgeçilmezi.
  1 ... vensoci