1. 1.
  1.96 boyundaki new york knicksguardı.nba live 2006 daki skorer oyunculardandır bu adam.
  ... uieat
 2. 2.
  bu sabaha karşı denver nuggets maçının son saniyelerinde top çalarak bir maç kazandıran üçlüğü atmıştır ki resmen insanın ağzını açıkta bırakmıştır.
  1 ... sayid jarrah
 3. 3.
  stephan marbury ve steve francis gibi iki hiyarin yaninda yazik oluyor bu yetenekli cocuga.
  ... isla morada
 4. 4.
  bu sabaha karşı oynanan maçta, * topu kaptırmış, daha sonra çalmış, üstüne üstlük üçlük atıp maçı kazandırmış bücür. (bkz: basketbolu sevme nedenleri)
  not: tüm bunlar 4 saniyede oldu.
  ... serander
 5. 5.
  chicago bulls'un efsane döneminden ardından bir süre nba'de paspas vazifesi gördüğü dönemde bu takımla nba kariyerine başlamış olan skorer guard. takımda etkili oyuncu olmamasının etkisiyle de kendini gösterme şansını yakalamış, hatta bir maçta 50 sayı atmayı dahi başarmıştır. bu başarısı da kendisine sözleşmesi bittiğinde zaten para saçacak yer arayan ve boşta kalan guard kim varsa alma heveslisi new york knicks'le sağlam bir sözleşme imzalamasının yolunu açmıştır. yeni takımının da her zaman en skorer isimlerinden biri olmasına karşın steve francis'in geçen sezon ortasında takıma katılmasıyla aynı takımda zaten stephon marbury'nin de bulunması sebebiyle kendini bir anda bench'te bulmuş, takımın 6. adamı haline gelse de maç başına ancak 20 dakika civarı üre alabilir olmuştur. ancak süresi kısıtlanmasına rağmen dikkati çeken husus, takımı eğer maçtan erken kopmadıysa bu oyuncunun maçın sonlarında hep sahada olduğudur ve en kritik yerlerde topu kullanma sorumluluğu da kendisindedir. bu sezon da yine takımının en skorer 2. oyuncusu durumundadır. *
  2 ... schenardi
 6. 6.
  kariyer rekorunu miami bu sabahki macında 52 sayıyla kıran guard.
  ... anil teknik
 7. 7.
  yeni golden state warriors oyuncusu.
  1 ... temporarypeace
 8. 8.
  bu sabaha karşı charlotte'a 50 sayı bırakmış golden state oyuncusu.
  ... lynx
 9. 9.
  golden state warriors oyuncusu. Bu sezon charlotte bobcats maçında 50 sayı atmıştır ve nba tarihinde üç farklı takım formasıyla 50 veya üzerinde sayı üreten dördüncü isim olmuştur. Diğer üç isim ise; Moses MAlone, bernard king ve wilt chamberlain'dir.
  2 ... johnnyturhan
 10. 10.
  acie law ve speedy claxton karşılığında atlanta hawks'a takas edilmiş oyuncu.

  mike bibby'i hala takımda tutabilecek mi bu takastan sonra hawks, büyük tartışma konusu.
  ... temporarypeace