bugün

entry'ler (357)

vejetaryen

Karadenizlileri pek zorlamayan beslenme tarzı. Lan bizim evde et pişmiyormuş ki ! Tereyağı da olmasa veganmışız zaten... bir bölgenin mutfağında hiç mi et olmaz.

vejetaryen yazarlar

2.yılın kan değerlerim aşırı iyi cildim çok güzel parlıyor. Kesinlikle daha sağlıklı ve zinde hissediyorum.

trabzon kızları

ilk defa trabzondayım gözlemlerime göre ufak bir burun rinoplasti ameliyatıyla ülkenin açık ara farkla en güzel kızlarıdırlar. Bembeyaz ten mavi göz sarı saç daha ne ?

trabzonluların genel özellikleri

Beyaz ten yuvarlak yüz kırmızı yanak.

karadenizlilerin acı yiyememesi

çevresinde karadenizli bulunan doğuluları üzer. Pul biberi geç karabiber bulunan yemekleri bile yemezler. Bunlara yemek hazırlamak zordur.

dirilse konserine gidilecek sanatçı

Sezen aksu. Zira Kendisi sesi öldü diye sahneleri bıraktı. Ajda pekkan ablası hala sahnelerde ama ?

ajda pekkan

Yeditepe konserleri adı altında cumhurbaşkanlığı özel canlı konser verdi bugün. Tüm konser yani 2 saat boyunca sesi bile yorulmadan çok güzel şarkılar yorumladı yine süperstar.

sezen aksu vs ajda pekkan

Sezen aksu bir röportajında-“intihardan ajda pekkan şarkılarıyla döndüm.” Demiştir. Siz düşünün...
Sezen aksu minik serçedir Ajda pekkan ingiliz atıdır. Duruşuyla bile alır yakar geçer.

ömür boyu

Çok bilinmeyen gizli kalmoş Bir ajda pekkan şarkısı.
Ömür boyu sevsin beni yeter...

ajda pekkan

Ülkenin en iyi yorumcusudur. Söz yazıp beste yapma gibi bir iddası yoktur. Sahne ve şov kadınıdır güzel giyinir sahnesi iyidir sesini de güzel kullanır işini en iyi yapar. 60 yıldır sahnelerdedir. Evet 60 yıl vay anas***. Yaşlanmak da istemez sevmez çünkü o hep güzel olmak ister sahnelerde parlamak ister zaten estetiğine laf eden insanlar ajda yaşlansa ona da laf eder. 74 yaşında bu kadar kaliteli ve eğitimli sese sahip olmak sahnede hoplaya zıplaya şarkı söylemek ciddi emektir. Düzenli prova ve eğitim göstergesidir. Dünya çapında ses tekniği olarak örnek gösterilir.

dile kolay

Bu şarkıyı ajda pekkan’dan başka kimse söylemedi. Belki okumuştur o ayrı.

en güzel ajda pekkan şarkısı

Dile kolay, kimler geldi kimler geçti, haykıracak nefesim kalsa bile, hoşgör sen, inanmam, ve hancı bunlar benden *

yanlış anlaşılmış şarkı sözleri

içimdeki ok yunusta aşksız yüzmesi tehlikeli ve yasaktır!

türkçülerdeki gereksiz gay düşmanlığı

Eşcinselliğe dünyada ingiltereden sonra ilk osmanlı da yasal statü verilmiştir. Herşey soyun birliği değil mühim olan gönül birliği kalp kalp kalppp.

sevgilinin doğum günü

Çağırılmadığımdır. Evet çağırılmadım ve bahanesi“ doğum günümde ilgi bende olsun istiyorum.”

ali erbaş yalnız değildir

Bu adam eşcinsellik günah dedi diye linç edilmiyor. Tüm hastalıklar ve dünyaya gelen tüm belaların sebebi eşcinselliktir dediği açıklama yüzünden linç ediliyor. istanbul anlaşmasına da aykırı bu açıklaması dini değerlerini de sorgulatıyor. Anayasaya aykırı davranışta bulundu. Suçludur. Evet.

alevi vakfı nın imamoğlu hakkında suç duyurusu

Trabzonlular oldu olası alevilerden nefret eder. Bunu herkes bilir. Birkaç gün sonra “Şimdi bu mala oy veren alevlilerin açlık intiharını izliyoruz. “

laz kürdün deniz görmüş halidir

Lazlar slavlara benzer doğu karadenizliler helenik tiplidir tam olarak neresi benziyor anlamadım ama. Olsun.

rumca

Pontus rumcası bilenler ulaşabilir mi ? Pratik yapmaya ihtiyacım var bu aralar.

artvin rize trabzon giresun ordu samsun

büyüklü küçüklü tüm siyasetçiler buralardan çıkar. Özellikle trabzon ve rize. Cumhurbaşkanı bakanlar belediye başkanları... geneli zengindir. Aşırı adam kayırırlar bir şirkette bi tane bunlardan varsa 2 haftaya yayla festivali düzenlenir. Ve son olarak anadoluda orta asyadan en uzak dna ya sahip insanlardır çoğu kafkas geri kalan ise pontus rumudur bunu da kabul ederler kendi aralarında lazca rumca hemşince gibi diller konuşurlar. Kültürlerini unutmamaları da iyidir. Ama trabzonlulardan uzak durun mezarınıza imar çıkarırlar şerefsizim.