1. 1.
  31 yaşında real madrid futbolcusu. ancak şu aralar real madrid'in gözden çıkardığı ve beşiktaş'ın ilgilendiği söylenmekte. (bkz: valla)
  ... drankmus
 2. 2.
  beşiktaş'ın alırsa süper olacağını düşündüğüm ama pek de ihtimal vermediğim ispanyol defans oyuncusu... nesta ile birlikte bana göre dünyanın en iyi defans oyuncularıdır kendileri...
  ... phyxius
 3. 3.
  hava toplarında etkili fakat arapasları sezemeyen,göremeyen ve dolayısıyle engelleyemeyen savunma oyuncusu.
  ... disco inferno
 4. 4.
  tam adı ivan helguera bujia'dır. 28 mart 1975 santander doğumludur. 1.85 m boyunda 73 kilo ağırlığındadır. kariyerinde 2 ispanya lig şampiyonluğu(2000-2001, 2002-2003), 2 ispanya süper kupası (2001, 2003), 2 şampiyonlar ligi şampiyonluğu (99-2000, 2001-2002), 1 uefa süper kupası(2002), 1 kıtalararası kupa(2002) yaşamıştır*. real madird formasını ilk kez 29 ağustos 1999'da giymiştir.

  resmi için:

  http://www.realmadrid.com...illa/img_esp/helguera.jpg
  ... eagle is free
 5. 5.
  rıdvan dilmen'in bu da topçu değil dediği ancak 6 yılı aşkın süredir real madrid'te top oynayan futbolcu..
  mevkisini fm dilinde dc dmc şeklinde ortaya koyabiliriz.
  ... meureate
 6. 6.
  beşiktaş ile anlaştığı söylenen futbolcu.
  ... zebellah
 7. 7.
  Beşiktaş'a geldiğinde defans sorunun çözüleceği,en azından baki mercimek gibi bir futbolcunun yedek klübesinde oturma ihtimalinin artabileceği ve sırf bu yuzden beşiktaş'a gelmesini dört gözle beklediğim yarma defans oyuncusu.
  ... sharky
 8. 8.
  espanyol takımında yıldızlaşmış, sonra real madride transfer olmuş, kritik anlarda attığı kritik gollerle, beyniyle oynadığı futboluyla beğeni toplamış, toparlayıcılığı kuvvetli olan ispanyol futbolcu.
  ... bylait
 9. 9.
  beşiktaş tarafından transfer haberlerinin yalanlandığı, hiçbir şekilde görüşme yapılmadığı söylenen futbolcu...

  çok değil 1 hafta önce futbol şube sorumlusu celal kolot, helguera dahil birkaç futbolcuyla temas halindeyiz dedi... yönetim artık iyiden iyiye batmaktadır... fenerbahçe yönetimini mi taklit etmeye çalışıyorlar ne? yalanlayıp, sonra alacaklar herhalde... ya yönetimin birbirinden haberi yok -ki; genelde yok- ya da hakikaten beşiktaşımız çakalların eline kaldı... -ki; hakikaten çakalların eline kaldı-

  her iki ihtimal birden doğruysa -ki, doğru olabilir- o zaman kökten torrağı yemiş durumdayız anuna goyim...
  2 -1 ... paleface
 10. 10.
  real madrid'de üvey evlat muamelesi görmeye başladığı için valencia ile sözleşme imzalamıştır
  ... krmyrdsn