bugün

Birinden çok fena beddua aldım. Artık hiç kız bana bakmıyor. Bi süphaneke okuyunda alın şu densizliği
bazıları uzun uzun yazıp hiç beğeni almıyorlar ya ona çok gülüyorum. tabiki beğenilmek için yazmıyorlardır da ..
buarada ekşi sözlüğe giremediğim için bura üye oldum .
hic bi zaman iyi bi hayatim olmayacak, sevdigim kadina ulasabilecek miyim onu da bilmiyorum ve bunlari dusundugum her gun ezilip bitiyorum.
Uzun zamandır sözlüğe girmiyordum ancak bugün uzun aradan sonra peşpeşe bir sürü entry girdim. Aslında bunlar hep içime acıyı atıp giden o malum şahsın yüzünden. Sanki buraya yazdığım her girdi benim kalp sızımı hafifletiyor,rahatlıyorum.
Sen gelene kadar bekleyeceğim...
her ne kadar olmasa da olur ya desem de ben de aşkı arıyorum..
(bkz: nerdesin aşk)
entryleri taşıyalım,

sözlük yazarlarının itirafları.

gerçi orası ana baba günü gibi,

bura daha mantıklı.
itiraf ediyorum ,

Hayvanları insanlardan daha çok seviyorum.
itiraf ediyorum:

al hepsini hayrını gör. kokuşmuş karıları biz ne yapalım. gülşen arada kaynadın cancağzım kusura bakma.
bir gün online okey oynarken * bağyan olan ortağıma tek taşayım yazacağıma yanlışlıkla tek taşağım yazmıştım. hanım ablamız haliyle kaçtı gitti tabi masadan.

yaa dostlar, bir harf her şeyi değiştirebiliyor gördüğünüz gibi..
Itiraf ediyorum: içimde garip ama guzel bir his var. Umut gibi, sevgi gibi... umit ediyorum sozluk! Korkmuyorum! Inaniyorum! Olacak, olacak!
sözlük yazarlarının itirafları'nın çakması, kullanmayınız.
Sana itiraf diye devam ettirilmemesi gereken serdar ortaç şarkısı.
Bir sözlük kızına aşık oldum. Evet.
şu an ders çalışıyor olmam gerekiyor.
Kafam dalgın. Kafa dalgınlığı insana çok ilginç şeyler yaptırabiliyor. Yıllardır genellikle kötü başlayan senelerim bu sefer gayet güzel başlamıştı. Çok gülen çok ağlar hesabı, sıkıntılar ölümler peşpeşe geldi. Bakıyorum, gülüyorum, dolanıyorum ama sanki hiçbirini yapan ben değilim. Geçen günlerde burada tramvay için kullandığımız kartı vizeletmeye gittim arkadaşımla, sıra bekledik o kadar, cüzdanı bir çıkardım, okul kartım yok. Okul kartımı ne zaman cüzdanımdan çıkardığım hakkında ise hiçbir fikrim yok. Bugün erken çıktım fakülteden, Ankara'ya gitmem gerekti, trene yetişecektim. Eve girdim hazırlandım, saat 6 ya çeyrek var. Cebime bir baktım, cüzdanım kayıp. Dört döndüm evin içinde, tüm para cüzdanda, kartlar vs. herşey cüzdanda ve cüzdan yok. Aradım taradım bulamadım. Okuldan birini aradım orada mı düşürdüm acaba diye, evet orada düşürmüşüm. Alelacele okula koştum cüzdanı alıp trene yetişeceğim diye. Hemen tramvaya bindim, tramvaydan inip koşa koşa gara doğru gidiyordum ki bir ara saate bakmak geldi aklıma, acaba yetişecek miyim diye. Saat çeyrek geçiyordu ama 6'yı çeyrek geçiyordu, 7'yi değil. Tren ise 7.30 da. Trene yetişebilecek miyim diye endişelenen ben, bir saat 15 dakika erken gelmiştim gara. Birden durdum, bir sigara yaktım kenara geçip ve 15 dakika boyunca güldüm. Şu anda trendeyim, tren istanbul'a gidiyorsa şaşırmam.
Yukarı çıkmaya mecalim yok. Şu an sitenin içinde apartmanın merdivenlerinde oturuyorum.
Komşu oğlunun uçurtmasının ipini kestiğim ve uçurtmanın özgürce süzülüşüne baktığım doğrudur.
hakkın parayla satıldığı, gücün cehaletten beslendiği, yöneticilerin şeytandan bile kibirli olduğu bir ülkede güzel günlere dair uzun bir süre umudum kalmadı. karanlığın başlangıcındayız.
içimdeki her şeyi arkadaşıma söyleyememek çıldırtıyor.
Deli gibi sevdiğim bir kız vardı bundan 3-4 ay falan önce. Buna ben zerre farklı gözle bakmıyordum lakin onun bakış açısı farklıymış ve bu ilişkimiz 6-7 ay kadar sürdü. Bazı hal ve hareketleri beni uyuz etmeye başlamıştı artık. Kuzenimi onunla en samimi arkadaşı olması için örgütledim ve bunu kısa sürede başardım. Sonra benimle param mal ve mülkümün olduğu için birlikte olduğunu öğrendim kuzenim vasıtasıyla. Beynimden vurulmuşa döndüm adeta. işin tuhaf yanı tüm bu olanlara rağmen ona karşı hiç bir eylem yapamamamdı. Sizce ne yapmalıydım ?
Ülke olarak enayinin kralıyız. Bizi sikiyolar. Hem de öyle böyle değil. Biz bu arada ne mi yapiyoruz ? Boktan dizileri izleyip, saçma salak internet sitelerinde uyuyoruz.

Uyandığımızda fiziken uyuyoruz, fiziksel olarak Uyandığımızda sikilmeye basliyoruz. Aslında fiziken de mecazende uyurkende sikiliyoruz.
Kardeşimin kokusu burnumda tütüyor.
Hiç bu kadar zayıf olmamıştım.
Ben bir şeytanım dünyaya kötülük yapmaya ve insanları birbirine düsürmeye geldim. görüyorum ki bana gerek yokmuş oturdum izliyorum olanları gerçekten benden profesyonelleri de varmış :d