bugün

entry'ler (30)

evlenilecek kızda olması gereken üç özellik

saygı.
saygı.
saygı.

doların yükselmesi türkiye yi güçlendirir

zannetmiyorum.

sanat kasapta

ayakta alışladım bee.

devlet bahçeli nin gay olması

Gay falan değil beyler bayanlar. Onun üniversite yıllarında sağ sol çatışması falan filan vardı. Diyarbakırlının biri yakalıyor bunu ve yanılmıyorsam ya daşşaklarını sıkıyorlar ceviz kıracağıyla yada kesiyorlardı. Şuan kendisi bir prof ile birlikte aynı evi paylaşmaktadır.

akp seçim kaybederse taraf değiştirecek kişiler

Numan kurtulmuş
Galip ensarioğlu
Mehmet metiner
Nihat doğan bunlar halay başı.

evlenmek için gereken minimum para

35 bin TL arkadaşlar kuru masraf sadece altınlar hariç.

rte ateist olduğunu açıklasa olacaklar

koyun sürüsü aq ne beklicen.

iyi insan olmak için dine ihtiyaç var mıdır

insan olmadan din olmaz.

artık cimbomu rakip olarak görmemek

Dursun özbek piçi gitmeyene kadar galatasaray etkisiz elemandır kabullenelim.

1 kuveyt dinarı 11 türk lirası

Hiç şaşırmıyoruz arkadaşlar çünkü yol yapıyorlar ha bu arada ekonomimizle bizi sınamaya çalışmayınız sayın amerika ve ismail bey pardon israil bey.

içilen ilk sigara

9 yaşlarındaydım ilk okul 3. sınıf öğrencisiydim o zamanlar. Dayım sigara almaya yollamıştı beni. Bende merak etmiştim sürekli nedir bu sigara neden içer ki insan ? Diye sorgulardım hep kendi kendime. Nedense kendileri içiyor fakat bizlere gelince ' Sigara içmek, sigara içilen ortamda bulunmamak ' tarzı klişeleşmiş laflar ile uzak tutma çabaları içindelerdi. Her neyse işte dayıya sigarayı almaya gittim ve aldım. Tabii bir dal'da kendime aldım açık sigara deriz biz burda. Yaktım ulan içime bi çektim ' heyt beeeee ' artık bende büyük adam oldum dedim kendi kendime ki demez olaydım. Uzun lafın kısası beyler bayanlar abiler ablalar dedeler neneler içtiğim ilk sigara meraktan ve hırstan.

itiraf ediyorum

Deli gibi sevdiğim bir kız vardı bundan 3-4 ay falan önce. Buna ben zerre farklı gözle bakmıyordum lakin onun bakış açısı farklıymış ve bu ilişkimiz 6-7 ay kadar sürdü. Bazı hal ve hareketleri beni uyuz etmeye başlamıştı artık. Kuzenimi onunla en samimi arkadaşı olması için örgütledim ve bunu kısa sürede başardım. Sonra benimle param mal ve mülkümün olduğu için birlikte olduğunu öğrendim kuzenim vasıtasıyla. Beynimden vurulmuşa döndüm adeta. işin tuhaf yanı tüm bu olanlara rağmen ona karşı hiç bir eylem yapamamamdı. Sizce ne yapmalıydım ?

12 senede öğrenciye ingilizce öğretemeyen eğitim

Valla açık konuşmak gerekirse 12 yıl okudum ve ingilizceden bana arta kalan 'Yes ay dozont' oldu başkada bir şey öğrenemedik.

sevgiliyle ilk buluşma için tavsiyeler

Herşeyden önce rahat olacaksın kardeşim. Yapmacık olmayacaksın kendin olacaksın. Hafif neşeli birazda ağır olacaksın tabii. Göz teması kurmaya gayret et özellikle ve sarılmak isterse öküz gibi dudaktan değil de alnından opeceksin.

müslümanların sorunu

Bazı kimseler yeryüzüne islamı hakim kılmak için, küfür düzeninin dar’ün-nedveleri olan meclislerde parti kurup, bunu bir araç olarak kullanabileceklerini iddia ediyorlar. Bunu iddia edenler ya islam’dan habersiz, ya hiç kafası çalışmayan kimseler, ya da Allah’ın istediği islamı planlı bir şekilde ortadan kaldırmak için çalışan kimselerdir.

Zira parti kurarak iktidara adaylık koymak tağutluk talebinde bulunmaktan başka birşey değildir. Çünkü Allah’ın hükümleri dışında hükümler koyan ve Allah’ın hükümlerinden başka hükümlerle hükmeden bir kişi veya meclis yalnız Allah’ın hakkı olan hüküm verme yetkisini kendi üzerine almış, haddini aşmış ve tağut olmuş olur. Bu iş Allah’ın rızasını kazanmak ve onun dinini hakim kılmak amacıyla yapılsa dahi.

gecenin sözü

bu dünyadan kimse bakire olarak göçmez. Çünkü hayat bir şekilde muhakkak becerir insanı.

cinsel istismarın aslında o kadar da kötü olmaması

Açacağın başlığı sikiyim kardeş. Ülkeninde memleketinde anasını siktiniz beeee.

günün recep tayyip erdoğan repliği

Eyyyyyyy amerika eyyyyyyyyy israil eyyyy teröre destek veren avrupa.

cezaevlerinin uçaksavar ile korunması

uçaksavar yetmez ya patriot tank top falan getireydiniz aga bee.

kemalistim tayyip erdoğan aşığıyım ve bozkurtum

Hamileyim ama bakireyim sonuç olarak bu çıkıyor ortaya.