bugün

entry'ler (494)

erkeği para makinası olarak gören kadınlar

Genellikle aile tarafından hiç eğitim görmemiş, hayatta ki tek amacı instagramda ki takipçileri olan kız grubudur.

sözlük kızlarındaki rus kızı kompleksi

Türk kızı iyidir candır da, şu hallerini kenara bırakabilseler keşke.

ikili ilişkilerde en büyük probleminiz

Bizim sevdiğimiz bizi beğenmiyor, bizi sevenleri de biz beğenmiyoruz.

kızların seksten pek zevk almaması

Saçmalama koskoca 12 cm .

sözlükte yazılanları sevgilinin okuması

Tekrar sevgilisiz kalacağınız durumdur.

sevgiliden ayrıldıktan sonraki ilk gece

Bu duyguyu hiç yaşamadım.

rusların en iyi olduğu şeyler

P90 . Anlayan anladı.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Sohbet edicek insan gerek.

dert köşesi

Geleceğim her zaman çok parlaktı. Belki de ben kıymetini bilemedim. insanlara nasıl davranıcağımı ben bilemedim belki de. Sadece her zaman iyi oldum, kimseye sesimi yükseltmedim ve sevdiklerimi hep savundum. Ben sadece doğru olanı yaptım. Ve sonun da karşılığını aldım; yalnızlığı. Üniversite de 3. Sınıfım evim arabam var. imkanlarım var. Fakat hep yalnızım. Gerçekten arayıp dışarı çıkalım diyeceğim bir insan yok artık. Sevgili, yakın arkadaş , arkadaş olarak söylemiyorum. Herkes insanları kandırma peşinde. Şu koskoca bursa da kendi gibi olan dürüst bir insan yok mu gerçekten? Çok fazla şey gördüm, eğlendim arkadaşlarım oldu. Fakat dostum olmadı hiçbir zaman. Belki de bir kız arkadaşım olsa onunla gezmediğimiz yer, yapmadığımız eğlence, izlemediğimiz film, yemediğimiz yemek kalmazdı. Kendim gibi birini bulamıyorum sözlük. içimi anca buraya dökebiliyorum.

en gıcık olunan kız tipi

Verdiğin değeri, emeği ve en önemlisi onun için harcadığın zamanın kıymetini bilmeyen kızdır.

mavi gözlü ejderha

Yu-gi-oh çizgifilmini hatırlattı..

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Geçen sene yanlış işlere giriştiğimden dolayı 3 milyar borç edindim. Sevdiğim kıza güvenmenin hatası ve dost seçimini yanlış yapılmasından dolayı yarım dönemim çöp olmuş durumda. Bu seneye babamın desteğiyle araba ve 2+1 ile girdim. Allah yardımcın olsun tek isteğim üniversiteyi bir an önce bitirip babamı daha fazla hayal kırıklığına uğratmamak. iyi geceler efendim.

geceliği 2000 lira olan eskort

Arada bir kampanya yapıyorlardır daha fazla müşteri çekmek için. Hani bir alana ikincisi yarı fiyatına falan.

galerideki en güzel fotoğraf

Ehe.
görsel

kızların piç erkekleri sevmesi

Başlarda ilgi çekici fakat devamı gelmeyen birşey.

eşini öperek uyandırıp kahvaltın hazır diyen erkek

Bir pazar sabahı öğlene kadar uyumak yerine eşinle birlikte geçireceğin güzel bir güne dönüştürebiliriz tabi ki. iyi olmasa da önemli olan yapmak gençler. En azından sorulduğunda bir kere yaptım yetti anam denmeli. Yapılır evelallah.

kendinizi nasıl tanımlarsınız

Geleceği hem maddi hem de manevi olarak çok güzel olan fakat bu hayatı tek başına yaşayamaya mahkum bir deli.

viraja gereğinden hızlı girildiğini hissedilen an

.mına koyim

ilk buluşmada elini veren kız

Sikini verir.

gecenin sözü

Sen sevme beni, karşılıkta beklemem senden. Sadece kırma üzme merhamet göster. Yanın da olurum ben senin. Dost abi kardeş arkadaşın olurum. Sadece akıttığın göz yaşlarınla toprağını ıslatma papatyam.