-çocuğunuzun adı ne?
+giresun.
-önden mi arkadan mı?puhahahhaa.
+ulan okan alacağın olsun.ühü ühü.
+ bu zenci oğlunun adı ne koymuş?
- karaman.

+ bu çocuğun adı neden denizli?
- kadın suda doğum yapmış ondan.

gibi gereksiz espirilere neden olacak çocuk.
çok sevdim bu ismi. bende oğluma ''gaziantep'' adını vereceğim.
(bkz: paris hilton)
(bkz: blanka vlasic)
babasının seslendirdiği filmlerle büyüyecek çocuk.
okan bayülgenin her programında yüzlerce kez bahsettiği kızı. *
(bkz: atlas bebek ile istanbul bebeğin evlenmesi)*
çocuklara yer ismi koymak moda oldu. istanbul da buna örnek. ben de çocuğuma Başıbüyük ismini koyucam !! :eht:
yazıktır o çocuğa.hayatı boyunca "i love istanbul,i love sish kebab" esprisine maruz kalıcak..
okan bayülgenin kızının sevgililerini düşünerek bu ismi koyduğu tahmin edilmektedir. üzerine o kadar şiir, şarkı vardır ki özel günlerinde aman ne desem diye düşünmeyeceklerdir.

istanbul'u dinliyorum, gözlerim kapalı
Bir kuş çırpınıyor eteklerinde
Alnın sıcak mı, değil mi, biliyorum
Dudakların ıslak mı, değil mi, biliyorum
Beyaz bir ay doğuyor fıstıkların arkasından
Kalbinin vurusundan anlıyorum
istanbul'u dinliyorum.
kimi istanbul' un silüetine bakar şiir yazar (bkz: orhan veli), kimi ise bakıp küfreder. (bkz: ibrahim tatlıses). işte bu cümleler kurulduğu zaman zor durumda kalacak saçmasapan esprilere maruz kalacak ancak muhteşem bir babaya sahip olmasından ötürü hiçbirine aldırış etmeyecek ve muhtemelen çok iyi yetişecek ufaklığımız.
zehra çilingiroğlu'ndan sonraki en ünlü, ünlü yavrısı. ama neyse ki okan, hülya gibi onun sırtından prim yapmayacak.
okanin soyledigine gore projelenmis bir cocuktur. annesi okanla evlenmeyi ve istanbul adinda bir cocugunun olmasini planlamistir.
Ünlüler arasında dönen çocuğa saçma sapan isim koyma modasının son halkası.ismiyle yaşasın istanbul bebek.Ares ve Atlas Erdoğan'dan sonra artık hiçbirşeye şaşırmamak gerek.
http://www.sacitaslan.com...di_20508.html?arama=Angel
Asıl ismi istanbul GÖRGÜN olan kişidir.
seneler sonra ismiyle alay eden ilkokul arkadaşları ve babasının 2010 yılındaki saç kesiminden dolayı bunalımlara girip girip çıkamayacak ünlü evladı.
-istanbul sen mi büyüksün ben mi lan.
gibi şakalara maruz kalacak kişi. bi gün sahilde gezerken yumruklarını sıkmış istanbula küfür eden bi adamla karşılaşırsa işi zor. *
(bkz: şehir aynı şehir ama her bunye uzerindeki etkisi farklı) * *
kim bilir hangi özelliklerle büyütülecek, hangi özelliklerde okullarda okuyacak, hangi özelliklerde hocalardan ders alacak ve hangi özellik.. şeklinde uzayıp giden listedeki eylemlerin gelecekteki öznesidir.

allah analı babalı büyütsündür, okan bayülgene bol sabır versindir.
babasının tıpkısının aynısıdır.
ah canım ne kadar farklı ne kadar sofistikesiniz biz sıradan insanlara göre. hayatımda duyduğum en zorlama, en sinir bozucu isimlerden biri. yazık değil mi o evlatçığa? böyle aptalca bir ismi taşımak zorunda ömür boyu. alt tarfı televizyon programı falan yapıyorsun be dayı bir iki tane de fena oynamadığın sinema filmin var yani ne bu şimdi.
el kadar bebeyle alakalı 4 sayfa entry girilince...
suri cruise'le kapışır.
20 yıl sonra serenadı yapılacak şarkı da hazır.

Bilseydim sana böyle bağlanır mıydım
Senin için dostlarımdan ayrılır mıydım
Bilseydim o ışıklı gecelerine
Aldanıp da düşlerimi mahveder miydim
Yudum yudum sevdamı hem de kendi ellerimle
Acımadan kollarına hiç iter miydim

Ah istanbul yine harcadın beni
Menekşe gözlerimle gülüşemedim
O kahpe yüreğimle başedemedim

Menekşe gözlerimle gülüşemedim
Çocukluk günlerime ben dönemedim.
okan bayülgen'in kızı olması sevimsiz olması için yeterli bir sebeptir. istanbulcum babana kıl oluyorum yavru kuşum. allah sana ömür versin ama babana çok pis dalarım!
An itibariyle virgin radioda şarkı söylüyor, hangi ara büyüdü bu kadar bilemedim gözlerimiz doluyor okan bey.