bugün

entry'ler (1709)

akp nin hile yapmasa kazanamayacağı gerçeği

(bkz: 30 mart 2014 hazır basılmış oy çıkması)

30 mart 2014 türkiye yerel seçimleri

üsküdar kız meslek ve teknik lisesinde oyları sandığa attırdıktan sonra imza attıran sandık görevlilerinin olduğu seçim. oyu atmadan önce listenin kontrol edilmesi gerektiğini söylenince de ters bakıyorlar. hey yavrum hey. bir işi de bensiz düzgün yapın allahsızlar.

kız isterken powerpoint sunumuyla damadı anlatmak

kız tarafının mevcut taliplerle ilgili swot analizi yaptıktan sonra kararını açıklamasıyla son bulacak mutlu birlikteliğin ilk adımıdır.

tivibu

yeri arayüzü sürekli hata veren televizyon hizmeti. bazı kanalların aniden ortadan kaybolması, favori kanallar sekmesinin takılı kalması, yayın geri alındığında başlayan donmalar, birden bire kesilen yayın daha neler neler. ruh sağlığı için eski sürüm kullanılmaya devam edilmelidir.

çeşit çeşit sürümü var, türlü türlü huyu var.

başbakan ın parmak işareti yapan kadına sitemi

kadın izmirlilere hakaret eden, "nerden geldiği belli olmayan" miting elemanlarına sinirlenmiş olabilir. başbakanın sitemi yersizdir.
http://instagram.com/p/lnByOCHVVC/

copacabana

ülkeden uruguay'a göçlerin yaşanacağı sinyalinin verilmesinin ardından dikkatleri farklı yöne çekmek için atılan adımla ülke toprağında gösterilmiş olan harika sahil şeridi.

--spoiler--
bir gece ansızın 81 düzce 82 copacabana 83 guanabara
--spoiler--

ak robotların polise ateş açıldı tweetleri

daha önceki eylemleriyle başbakan tarafından da eleştirilen robotların yeni eylemi. *
http://www.radikal.com.tr..._gundemine_oturdu-1178440

(bkz: robot lobisi)

14 mart 2014 gezi olayları tapesi

vatandaş olmanın ceremesinin çekildiğini gösteren tape. hayır en azından vatandaş olduklarının farkına varılmış olması iyi bile sayılabilir, ama hani o tavır var ya o tavır, tek bir nedeni var , yokmuş ulan parktakilerin bi reza zarrabı. yokmuş.

--spoiler--
abicim kim kalıyorsa kalsın. iki gün sonra kulaklarından tutar geçmişini siker atarım onların hepsini yani.
--spoiler--

--spoiler--
çıkartır atarız dedim yav ne olacak bir şey olmazki neticede ordaki vatandaş
--spoiler--

metroların güvenlik sisteminden yoksun olması

metroya elini kolunu sallayarak silah ve bıçak ile girilebilmesine ortam sağlayan durum, üstelik istasyonda 10 dakika süren silahların çekildiği kavgaya müdahale etmeyen güvenlik görevlileri ise destan yazmaktadırlar gerçekten. silah dolu olsa adam kan dökecek güvenlik tatlı tatlı akbil kontrolü yapsın anca.

http://alkislarlayasiyoru...erin-kavgasi-kufur-icerir

tapelerden sonra akp ye güveni kaybetmek

henüz fezlekeyi okumaya başlanmadığının işaretidir. zira okumaya başladıktan kaybetmeyi bırakın güven kelimesi ile yan yana gelmeleri pek muhtemel olmayacaktır. kaybedilen güven belki geri kazanılır ama ötesine geçtikten sonra zor dostum. zor.

13 mart 2014 resmi dhkp c açıklaması

marifetmiş gibi anlattıkları terörizmin karşısında "AKP’nin eli sopalı eli satırlı çeteleri halka ve devrimcilere saldırdı." diyerek üste çıkmaya çalışıldığı açıklama. kimsenin ellerinde sopalarla sokağa çıkarak birilerine saldırması asla tasvip edilemez ama bu heriflerin yaptıklarının yanında onlar devede tüy kalıyor. apaçık belli niyetleri. kesinlikle mide bulandırıcı. bir de halkın adaleti diyorlar, bok yesinler. akp il örgütlerinin aklını başına alarak dün gece olduğu gibi toplanıp mahalleye gitmek yerine tabanını sakin tutması gerek. bu gözü dönmüşlerin ne yapacağı belli olmaz. heriflerin yaptıkları hazırlıklara bakın:

--spoiler--
Örnektepe'deki iki seçim bürosu ayrıca Talatpaşa'da bulunan üç katlı AKP Seçim Koordinasyon Bürosu yakılarak tahrip edildi.
Mobesenin üstünde bulunan üç kamera kırıldı
Saldıran akrep aracına taranarak karşılık verildi
--spoiler--

hepsini geçtim sonuç olarak 1 kişinin ölümüne * neden oldular. can bu ulan ne etiket manyağı mallarmışsınız. şu dakikadan sonra okmeydanına direnişe gidiyorum diye çıkan her kim olursa olsun bu insanlıktan nasibini almamış adamlardan farkı kalmayacaktır.

berkin elvan

O kadar paranın orda ne işi vardı diyemeyenlerin, 14 yaşında çocuğun orada ne işi vardı diye sorduğu evlat. bilse vicdansızları çıkar mıydı dışarı?

berkin elvan deyince suriyeli çocuklar diyenler

vakti zamanında mısırda esma'ya ağlarken eskişehir'de ali ismail'i görmezden gelenlerin işidir. çünkü yaşanan acıya değil, kimliğe üzülürler, ölüme değil ölüye üzülürler.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)

yaşanan her elim vakayı ak parti ye mal etmek

Samsun'un Canik ilçesinde ırmağın taşması sonucu yaşanan su baskını nedeni ile dere yatağına yapılan toki binalarında hayatını kaybeden 4'ü çocuk 8 kişi için yapılabilecek eylem.
ya ne olacaktı "dayanıkLI KONUT YAPARAK FACiAYI ÖNLEDiK" diyenler gibi dere ve yağmura mı mal edecektik.

(bkz: dere yatağına konut yapan toki)

bir ton kömüre oyumu değil her şeyimi veririm

bir ton kömür çok sıksak bile anca 550 lira olduğu için ucuza gidileceğinin kanıtı düşünce yapısı. o da ithal kömür ha, linyit olsaydı 450 liradan öte gitmezdi.
adamlar özel muamele ile ısınmak için arap hatunlara gecelik 2000 okutmuşlar sen bir tona fit oluyorsun.*
http://sahinlerkomur.tr.g....m.ue.r-Fiyat-Listesi.htm

mesut özil

1988 yılında ölen ferrari'nin kurucusu enzo ferrari ye fena halde benzeyen, 1988 doğumlu futbolcu. ferrarisi var mı bilemiyorum ancak ferrari bizzat sponsor olsa yeri var.
görsel

az kişinin bildiği muhteşem şarkılar

the xx - fiction
http://youtu.be/GxYN8-HvL44

daima millet daima hizmet

billboard ilanları fena halde trollenmiş olan slogan. bu yan yana gelişlere artık tesadüf mü denir, paralel dille tevafuk mu denir, kaderin cilvesi mi denir bilinmez.
görsel

kadir mısıroğlu

ikinci mahmut döneminden kalma, fesli pantolonlu ıslahat memuru tipli dezenformasyon ustası.

hellorun

harika introya sahip, kulaklık takılarak, karanlıkta oynanması gereken oyun.yüzlerce denemeden sonra şarkının tümünü dinleyememek insanı deli ediyor.
http://www.youtube.com/watch?v=wfd6eNx8Sxk

mousela oynamak çevreye zarar vermenize neden olabilir. klavye yön tuşları derdinize derman olacaktır. yanıp sönen neonları epilepsi, mide bulanması vb sorunlara neden olur mu bilemiyorum ancak erteleme hastalığından müzdaripseniz bir tur daha oynayayım sonra çalışmaya başlarım geyiğine hazır olun.