bugün

entry'ler (269)

ece kscg

neden bu kadar üstüne gidildiğine anlam veremediğim yazar. sözlükte o kadar troll ve am göt meme yazarı dururken bu kadar ağır eleştirilmesi çok saçma.

psikolog sözlük

psikolojiyle ilgilenen insanların kurduğu çok iyi bir sözlük klonu. http://www.psikologsozluk.com

baştan edit: benim sözlüğüm değil.

tiyatroda sakız çiğnenmesi

(bkz: sümeyye erdoğan)

megan fox un başparmaklarının çirkinliği

megan fox'un baş parmağına, ya da adriana lima'nın kıllarına laf etmek bize düşmez. allah çarpar valla.

kadınlara en çok yakışan şeyler

(bkz: naiflik)

polyanna ile dağ başında bir kulübede sevişmek

(bkz: polyannayı dağa kaldırmak)

sibel kekilli

ne ara estetik yaptırdı ya diye üzüldüğüm. tüm karizmatikliğini kaybetmiş. artık sadece güzel olmuş kadın.

regl olan sevgiliye verilebilecek en güzel hediye

uyurken sımsıkıca sarılmak.

hoşlanılan kişinin sevgilisi olduğunu öğrenmek

beterin beteri vardır.
(bkz: hoşlanılan kişinin eşcinsel olduğunu öğrenmek)

hobileri kitap okuyup müzik dinlemek olan insan

her insandır.

rahatsız edici ve marjinal filmler

(bkz: dogtooth)
(bkz: cache)
(bkz: a clockwork orange)

kanka olunmak istenen ünlüler

(bkz: yıldız tilbe)

overlok makinesin ayağımıza gelmesi

(bkz: hanımların dikkatine)

çok sevmek

karşınızdaki kişi hakediyorsa, inanılmaz mutlu eden birşey. ama düşününce de anlam veremiyorsun. abi niye bu kadar seviyorum ki, salak mıyım, ya üzerse, bunaltıyor muyum ki, o da beni çok seviyor mu diye kafa yedirten birşey. siz takılmayın yine de bunlara. sevdiceğinizi mutlu edin, direk mutlu oluyorsunuz. oha bakın mutluluğun bu kadar basit bir formülü var. tabi karşınızdaki kişi bunu haketmiyorsa, ya da haketmemeye başlarsa, çok sıkıntı.

makarna sevmeyen insan

öğrenciyse, hayat damarlarından biri kopmuş demektir.

zamana ihtiyacım var diyen sevgili

ayrılık planları yapıyordur.

yeni sevgili

sizi asla eski sevgiliniz kadar sevmeyecek sevgili.

no surprises

bugün defalarca dinlediğim şarkı. evet huzur istiyorum. no alarms and no surprises. regina spektor yorumu da enfestir.

kim kardashian

türk kadınları 'ıyyyy koca götlüler, iyrenç yaaa!' diye nitelendirilirken, bu ablamız baş tacı edilmiştir götü yüzünden, garip! btw kendisinin bayağı seksi bir suratı ve memintoları vardır.

türk kızı

artık türk erkekleri tarafından rahat bırakılması gereken kızlardır.
(bkz: sözlüklerdeki türk kızı düşmanlığı)