bugün

entry'ler (429)

pkk terör örgütüne destek veren devlet memurları

bunlardan bir tanesini yakinen de tanıyorum. van'da edebiyat öğretmenliği yapıyor orospu çocuğu. ama ifşa etmeye gerek yok.

edit: eser? sen mi eksiledin oğlum. orospu çocuğu seni canım evladım.

adnan oktar kitapları

martavallar sürüsü. soba tutuşturmak için bile kullanılmaz. zaten yanmıyor kuşe kağıt diye hehe *

cübbeli ahmet hoca

bu adamın kötü şöhreti aslında ilkin kendisinden sonra da kendisini savunanlardan kaynaklanıyor. kuR'an'ın tabiri ile birbirini azdıran reaya ile melik gibi bu iki kesim.

neymiş, bilgisinin çeyreğine sahip olsak dünya güzel olurmuş. kendisinin sahip olduğu bilgi de daha doğrusu hurafelerde katliam, zulüm akıl düşmanlığı gırla var ancak allah'ın kitabının emirleri, peygamberin sahih sünneti maalesef ki yok. şükür ki o kafada değiliz.

saldıranlar ateistmiş bir de. elhamdülillah müslümanım. şimdi sen böyle bir genelleme yaparak benden daha çok müslüman olduğunu sanıyorsan al hayrını gör.

''Allah, aklını kullanmayanlar üzerine pislik yağdırır.'' yunus suresi 100. ayet.

en sevilen osmanlı padişahı

fatih. çünkü en entelektüel padişahtır kendisi.

edit: bizanslılar eksiliyor herhalde. lan tamam alın istanbul sizin olsun.

4 yaşındaki şehidin tabutu

şehit polis memuru mehmet şenol çiftçi 'nin kızı mevlüde irem çiftçi'nin tabutudur.

utanmadan sıkılmadan o hayasızların imzaladığı bildirilere en sert cevap bu yavrucağın kanı aslında. o 1000 vicdansıza dert olsun bu.

allahın laneti üzerinize olsun.

cübbeli ahmet hoca

https://www.youtube.com/watch?v=SWD9nb2uBQU

yanmayan kefenden sonra peygamberi gösteren terlik satan din tüccarı ve akıl düşmanı.

allah selamet versin kendisine.

murat bardakçı

http://www.haberturk.com/...adece-bildiri-kaleme-alir

adamın ham maddesi.

edit: ekşi sözlükte de kimi gavatlar kuduz köpek gibi saldırmaktadır kendisine. iktidar yalakalığı falan filan. hep aynı terane. yavşaklar!

1128 akademisyen

(bkz: mehmet şenol çiftçi)

kızıyla birlikte katledilen polis memuru içinde kendilerinden bir bildiri beklesek insanlıklarına çok ağır gelir mi ki acaba?

bence bayağı ağır gelir. neyse ki tek tek topluyorlarmış şimdi. sağlam bir ceza yesinler de akılları başlarına gelsin.

ekşi sözlükte de bunlar hakkında (bkz: beyin göçü) şeklinde bakınız veren armutlar olmuş. beyin mi? göç mü? ya bi siktirin gidin ya!

mehmet şenol çiftçi

diyarbakır çınar ilçesindeki hain saldırı da kızı Mevlüde irem ile birlikte şehit olan polis memurudur.

allah mekanını cennet eylesin.

evet şimdi 1000 kişi toplanıp pkk güzellemesi yapan akademisyenlere uzatalım mikrofonu. çocuk ölümleri, savaş, tehcir politikası vs. bir yıığın dezenformasyon. bu haysiyetsizlikle aldıkları nefes bile haram.

kürtlerin sabrını zorlayan faşist türkler

güldürdü amına çaktığım kekoları. *

van da öldürülen12 terörist

elhamdülillah dedirten görüntülerdir. yerleri cehennem olsun.

edit: ooo bayağı leş sevici köpek eksilemiş. umarım her birinizin sonu aynı olur ölüsünü siktiğimin orospu çocukları.

(bkz: türkün gücünü göreceksiniz)

atatürk büstleri

ya şimdi durduk yere atatürk büstlerine takmak niyedir onu da anlamak güç. tamam kabul, 2. dünya savaşı öncesi totaliter rejimlerden ihraç edilmiş bir format bu. öğrencilere müsamere düzenletmeler, kimi günleri bayram ilan etmeler falan. ee ne yapalım şimdi? atatürk gibi gibi bir gerçeği bunun üzerinden mi vuralım.

şiilik

orta doğuda ancak müttefiki oldukları amerika ile hakim olacağını düşünenlerin mezhebi. ırak ve afganistan da olanları tarih yazdı ne de olsa.

kendileri ümmet coğrafyasını tarumar edebilmek için politik bir araç oldukları halde hakim olabileceklerini düşünmekten de geri durmazlar.

kürt kardeşlerim ırkçılık yaptığımı düşünmesinler ama ümmetin kürdü de bunlar oluyor. malumdur ki kürtler orta doğunun yumuşak karnı olan bir millet.

kaldı ki ırak'ta zillet içinde yaşamaktadırlar. bahreynde de aynı şekilde. bu yüzden ağlayıp dururlar ''suddiler masum halkı öldürüyor :('' diye. ama aynı şekilde esad'ı da bir güzel desteklemekten geri durmazlar. o esad ki mezhebi dolayısı ile imami kaynaklarda gulat yani kafir sayılmış fırkalardan birine mensup biridir kendilerine göre.

demek ki şiilik ümmet coğrafyasını parçalamak için iran eliyle oluşturulan bir politik araç olarak kullanılıyor. dolayısı ile bırakın hakim olmayı zilletin daha beteri kendilerini bekliyor.

olan ise hiçbir suçu olmayan avamdan şiilere olmaktadır.

hakim olacaklar öyle mi? ama bir de kur'an'a bakalım allah yusuf aleyhisselamın dilinden ne diyor bizlere;

''Allah'ın hainlerin tuzağını başarıya ulaştırmayacağını bilsin."

13 ocak 2016 sedat peker in açıklaması

(bkz: tufan gündüz/#30916618)

(bkz: barış için akademisyenler inisiyatifi/#30916566)

azerbaycan denince akla gelenler

üçkağıtçılık, yalancılık dolandırıcılık ve bilumum puştluk pezevenklik. istanbul aksaray laleli esnafına sorun anlatsınlar bunları. ''biz gardaşıhhh'' falan hepsi hikaye.

üniversitede ahlak polisliğini de aşan ülkücüler

insanlar bu gibilerini gördükçe devletinden milletinde, hatta inancından bile soğur. her üniversitede aşağı yukarı var bu tiplerden. ramazadan yemek yiyen öğrencilerin olduğu kafeyi basıp camları aşağı indirdikten sonra köşeye geçip sigara yakan tipleri de gördü bu gözler.

bir kurtçuğun dünyası

orada ölen insanların sebeplisi kim? pkk. sen laf edebiliyor musun onlara? hayır. o zaman? siktir git.

bunların bu empatik sempatik pofidik hümanist tavırları çıldırtıyor insanı. hoş, insanlık zerre nasiplendikleri de yok ayrıca. deminden beri doğuyu o hale getiren hayvanlara tek kelime bile etmemek için nasıl da dansöz gibi kvırıyor bu utanmazlar alın görün işte.

ooo edebi dil alırım bir dal.''magmaya dalüş yapiyür hoyallerim'' mcbarzo style!

umursamazliginasaleti

ahahhaha imana gelen barzo. ''şüphesiz ki'' falan. dünyadaki en gerizekalıca tavırı tanımla deseler bu herifi gösterirdim herhalde. yazık lan.

bir kurtçuğun dünyası

bir orospu çocuğunun dünyasından hallicedir. kurtçuklar eko sistemi temizleyen canlılardır ne bileyim sevimlidirler falan.

ama hewaller öyle midir? ikiyüzlüdürler, namussuzdurlar.

bak bak bak. tek tip insan modeli istiyormuşuz. yemişim modelini. insana razıyız ama o da yok karşımızda ne yapalım şimdi?

muhalif olan kesimin yazdıkları şeyler şundan dolayı akıl almıyor, çünkü bir insan bu şekilde düşünemez; olay şu: şimdi sen gelip bana ''bebekleri öliyür sen de bu devam etsin istiyorsün foşist :('' diyeceksin ama ben senin yüzüne o savunduğun hayvanların doğuda insanların hayatını nasıl zindana çevirdiğini polisi askeri gözünü kırpmadan katlettiğini dahası ilçeyi terk edenleri tararken senin gibi namussuzların gık etmediğini o pis yüzüne vuruyorum ama sen ve senin gibi oçlar halen daha üst perdeden atmakta ısrar edip bize faşist diyorsunuz. işte bu utanmazlığınız, ikiyüzlülüğünüz mide bulandırıyor artık. yani siz çok zekisiniz de biz gerizekalıyız diye değil oldu mu evladım?

be utanmaz! madem çocuklar ölmesin istiyorsun o halde siktir git buna sebep olanlara dert anlat. üç kuruş aklınla ve olmayan insanlığınla bize ders verme! kavramların içini o kadar boşaltıyorlar ki bu cedel usulü en azılı fıkıhçıda bile yok neredeyse. utanmaz herifler.

neymiş adanıyla yazan kimse uçurulmazmış. ulan bu kadar da yalancı olmayın be ikiyüzlü ibneler. bir yazının gg olmasının standardı ne? o kanzuk denen herifin keyfi. utanmadan yalan konuşuyorsunuz be.

3 kere hesabı uçurulmuş biri olarak yazıyorum bunu ve yazdıklarımın içinde tek satır küfür yoktu. nasıl olacak şimdi? senin gibi hayvanın birine insan terbiyeciliği yapıyordum sadece.

edit: hahah küfürleri ifşa etmiş. hewalin zoruna gitti herhal. ama yok bunlar utanma, haya gibi şeyler olmadığı için pek koymaz sanırsam. eh ben de sövmekten çekinmem böylesine.

nobleturkish

bana bir entryden dolayı mesaj atan yazar ancak ben kendisine mesaj atamıyorum her nedense.