bugün

kaya çilingiroğlu - hülya avşar çiftinin kızı.
türkiye'nin starı hülya avşar'ın biricik kızıdır. geçtiğimiz günlerde annesinin dergisinde;hülya; yazdığı makalesiyle* hem sözlüğün hem de basının odak noktasındaydı. klasik müziğe olan hayranlığıyla dikkat çeken genç avşarla ilgili olarak (#2632383). *
Acayip gıcık bir kızdır. Sadettinin yüzünden "yeter be!" ifadesi okunmaktadır. "Kocasıııı" ve "Evlilik yok" gibi laflar etmişdir. Hülya Avşarın kızımı çekmeyin demesine sebepse sanırsam ya çekmeyin şunu rezil oluyoruz anlamındadır.
hülya avşar ın kaya çilingiroğlundan olan olan kızıdır.
hülya avşar ve kaya çilingiroğlu'nun kızıdır. hatta hülya avşar'ın çıkardığı dergide yazarlığa da başlamıştır. yazdıklarına göre; haftasonu londra kaçamağı yapmayı, her çocuk gibi!! alışveriş yapmayı, bach-mozart gibi bestecilerin eserlerini dinlemeyi çok sevmektedir.
hülya avşar'ın "Armut dibine düşer." atasözünü birkez daha haklı çıkaran kızıdır.
gözlerini kapatan saçlarıyla son derece itici bir imaj veren kız.
-çok ciddiyim- biraz tuhaf biridir. hafiften otistik arkadaşları anımsatıyor bana. otistikleri küçümsediğimden değil, çıkıp süper akıllı tripleri atıp da 2 kelimeyi bir araya getirerek bile cümle kuramayan, büyük oturma organlı küçük bir kız olduğundan.

kızım, bir hoşsun.*
hülya, gel döv bide.
kimin çocuğu olursa olsun, çocuk çocuktur. ağır, moral bozucu eleştirilerde bulunulmaması gerekir.
ayrıca büyümüş, serpilmiş genç kız havalarına girmiş, cici bir kız olmuştur.
hülya avşar'ın kaya çilingiroğlu evliliğinden olan kızı.

dev anası gibin bişi. hayatımda gördüğüm en kıro kıyafetlerle salınan zat. paran mı yok anlamadım ki ben?

ilginç bi kız bu. bi keresinde "ben de tüm çocuklar gibi haftasonları londra'ya gitmekten mutluluk duyuyorum" demişti anasının dergisinde.

evet ben de bizim mahalledeki tüm çocuklar gibi 5 yaşındayken tek başıma haftasonları las vegas'ta kumar oynamaya bayılırdım. bizim naciye teyzenin oğlu ragıp'ta paris'e gider gelirdi ablasıyla hep. çok zengindik biz. her çocuğu da kendim gibi sanardım.

sonra bi keresinde mahalleden bi arkadaş, ragıp'la paris hakkında konuşmalarımızı duyup "aaaa evet ben de her akşam yiyiorum paris'ten çok tatlı bişi" dediğinde çok gülmüştük.

ragıp; "paris yenecek bişey değil ki akıllım ahahhahaha" demiş kızı ağlatmıştık.

sonradan o kızın kapıcı kızı olduğunu öğrenip arkadaşlığımızı da kesmiştik.

her çocuk gibi.

zaten sonra da "paris" her akşam yenecek bişey oldu. göt olmuştuk.

edit: allahım bu başlık var idi. niye böyle yapıyorsun annem?
büyüdükçe güzelleşen hanım kızımız.

http://kelebekgaleri.hurr...6350&p=2&rid=2368

(bkz: noluyo lan)
hülya avsarin kizi.
(bkz: zehra çilingiroğlu)
çok güzel bir kız olacak, çok canlar yakacaktır. *
şişman, saf, tuhaf, güzelleşmeyen, g.tü büyük ve kalkık kızdır.

buna "güzelleşiyor", "serpiliyor" diyen adam da zaten pedofildir.
x large bir velettir.
(bkz: kız dediğin azıcık zarif olur)
(bkz: ama nerde)
az önce bir paparazi programında gördüm. büyümüş, serpilmiş, ağzına 10 beden büyük dişler çıkartmış ve türkçe niyetine tam olarak cadde kızı konuşmaya başlamış.
o masadaki rakı şişesi mi ne..?
ayrıca içkili mekanlar için bir 18 yaş sınırı vardı ama hayırlısı.

http://kelebekgaleri.hurr...3134&p=3&rid=2368

edit: yanında velisi varsa serbestmiş.
hülya sultanın yeni nesili, devamı. yıllar sonra annesinin yerini alacak.
ses tonu ve konuşmasını daha önce bir şekilde duymadıysanız bundan sonra da duymamaya özen gösterin; vallahi bir hafta kulaklarınızdan çıkmıyor, aman diyim.
her çocuk gibi londra ya gitmeyi seven çocuktur, ben çocuğumu istanbula götüremiyorum bilmiyorum artık.
kelebekte yayımlanan habere göre 13. yaş gününü kutlamış kızımızdır. kendisi benden büyük durmaktadır.*
edit: neyi kötüledi senin mantık anlamadım. 20 yaşında durmuyor mu amk.
çocuktur sonuç da. adı burada olmamalıdır. etik değil çünkü.
şişman.