1. 1.
  temiz geçmişe sahip,kurucusunun adını tasıyan eskişehir-istanbul arasında tercih edilebilecek en iyi otobüs firması. ayrıca eskişehirden antalya-alanya, muğla-marmaris, fethiye seferleri de bulunmaktadır.
  3 ... esteban
 2. 2.
  hayatım boyunca bir kere seyahat fırsatı yakaladıgım ama tarih olarak cok koklu oldugunu bildigim seyahat sirketi.
  1 ... karpuzkabugu
 3. 3.
  eskişehir'in köklü seyahat şirketi.
  1 ... chilavert
 4. 4.
  bu firmanın söforleri bilecik te 1980 li yılların ortalarında okul önlerinde kar yagarken sogukta belediye otobusu veya servis bekleyen cocukları alır;şehir dısındaki öğretmenler lojmanları , askeri lojmanlar veya polis lojmanlarında indirlerdi.
  4 ... esteban
 5. 5.
  4 sene beraber istanbul- eskişehir hattında mekik dokudugumuz, aslında diğer firmalara nazaran çok arısı olmayan, ama aramızda duygusal bir bag oldugunu düşündügüm otobüs firması.
  -1 ... iysr
 6. 6.
  bagajınızı teslim ederken "kırılacak eşya var" dersiniz, muavin de "valllaha kırılır" diye yanıtlar.
  büyük firmalara karşı korunması gerekir gene de, yerelin değeridir nihayetinde.

  (bkz: buzlu)
  4 ... apatheticfrog
 7. 7.
  dedemin teyzesinin oğlu. rahmetli, sülalenin ulaşabildiği bütün üyelerine otobüsler almak suretiyle yardım etmiştir.
  1 ... vajin aga
 8. 8.
  an itibariyle ana avrat toz duman gittiğim otobüs firması. istanbul-Bilecik arasını kaç saat diye sorduğumda 6 saat demiş, haremden gece 01:00 arabasına binersem sabah 07:00 de bilecikte olacığımı söylemiş ve gece yarısı saatin 04:30 unda bileciğin puslu ve soğuk karanlığına beni terketmiş firma.
  1 ... tutsikimiyancek
 9. 9.
  eskişehir-antalya arasında tercih edilebilecek en iyi otobüs firmasıdır.hizmet anlayışı ve konfor otobüsleri gerçekten kalitelidir.tek kişilik koltuklar,açık büfe ve yastık vermeleri diğer firmalardan farkını gösterir.
  2 -1 ... alexsei
 10. 10.
  otobus yolcugu yapmak isteyenlerin tercih etmemesi gereken firma. mubarek minibus gibi, eskisehire giderken tum terminallere ugrar mi lan bir otobus? boyle anlayisin amina koyayim.
  1 -2 ... king of kings