bugün

entry'ler (112)

kürt kızın kıllı amı

(bkz: atın şu dallamayı)

13 mayıs 2014 soma maden ocağı kazası

sosyal mecralarda sirf prim amacli yapilan bu paylasimlar canimi aciyiyor. bunca yuzeysel ve dunyevi zevklerin kolesi olmus sig sularda yuzen budalalar . yapmayin!siz dogal gazli evinizde sikinizi tasaginizi sererken o insanlar evine komur alabilmek icin canlarini tehlikeye attilar. biliyorum bu olay bi haftaya silinip gidecek. bu mekaniklesmis hayatinizda anlik zevkler icin kendinize olusturdugunuz bu yabani ve alcak profillerinizde babalarimiza,abilerimize ,kardeslerimize o pis ellerinizi surmeyin! Orospu cocuklari!

sözlük yazarlarının itirafları

Itiraf ediyorum . Evde kullanilmayan bir bong vardi ve sevmedigim hatta nefretler icerisinde yanip tutustugum bir sahis istemisti . Alkolun cirkinlestirdigi bunyemle bongun agiz dayanan kismina penisimi soktum ve cocuga hediye ettim . Ot icmeye gelen butun misafirleri penisimi opmus olacak. Pisman miyim? Bi nebze.

birbirine en çok yakışan ikililer

Elma ve sigara.

çocukken yapılan şerefsizlikler

Lider ruhumla orgutledigim mahalle arkadaslarimi ,acilisi yaparak fanta sisesine isemeye davet ettim ve yan mahalledeki salak muharreme fanta diye icirdim . Cocuk 6 7 yudum aldiktan sonra durumu farkederek kusmaya basladi ve annesi kapiya dayanip cingar cikardi. Aksama kadar yedigim dayak beni pekte rahatsiz etmemisti.

gok yeleli bozkurt

http://m.uludagsozluk.com.../#PhotoSwipe1394375418911 bu modelle sozlugun itibarini zedeleyen cirkin ve itici sozde yazardir.

serenay sarıkaya

Suratini at formuna benzettigim dizi oyuncusumsu.

ölmeye yakın olunan anlar

Basima gelmis olaydir . 8 aylik istanbul seruvenimin son iki ayini uskudardaki rutubetli evde gecirmistim . Calistigim studyodan cikmamla birlikte kafamda siradisi bir fikir canlanip solugu hemen filmcide aldim. 2 tane film alip karsiya gecmemle birlikte hemen kavurmali yumurta hazirlayip saat 8 gibi filme oturdum . Ilk filmin arasinda, nedensiz bir sekilde burnumdan saril saril kanlar akmaya basladi . Garipseyip korksamda filmi izlemeye devam ettim . Saat 10u gosterdiginde burnuma garip kokular gelmeye basladi. Sabah stutyodaki arkadasin ''yaee bugun pastirma yedim ,koltuk altlarim les gibi pastirma kokacak ! '' laflari aklima gelip koltuk altimi falan koklamaya basladim ve kokunun vucudumdan gelip gelmedigini kestiremedim . 2. Film takilmisti ve saat 12ye vurmustu. Uzerimde inanilmaz bi agirlik hissetmeye basladim ve koku iyice agirlasmisti.Yatagin ustune yavas serilip gozlerim kapanmaya baslamisti.aniden icimden gelen bir durtuyle hemen mutfaga kostum ve ocagin sonuna kadar acik,deli gibi gaz cikardigini farkettim .ocagin altini hemen kapatip mutfagin camindan kafami cikartip icime temiz oksijen cekip kendimi boxerla disariya attim . Hayatimda kendimi hic bu kadar aciz hissetmemistim .Dogalgazin nasil bi zehir tasidigindanda haberim yoktu.Aceleden yanima para almadigimdan yolda onume gelen ilk adami durdurdup bana ayran almasini istedim.ayrani ictikten sonra sahile kadar kostum ve gecenin 1inde boxerla sokaklarda nobetci eczane aradim .Eczaneyi bulduktan sonra Nobetci amcaya durumu anlattim .Amca tepeden assagi suzdukten sonra gulerek ''Yasiyorsun olum,kafan mi guzel ? Simdiye kadar coktan yalan olmustun '' falan dedikten sonra icim rahatladi ve sallana sallana donla evime yurudum.Uskudarda donla kosan bi gerizrkali gorduyseniz o benim.

sinan akçıl

Agız yapısını maksimum cirkin buldugum ,iticilik konusunda zirveye oynayan sozde sanatcidir. (bkz: gebeş)

fakir ama gurursuz

(bkz: buyrun benim)

ızmirli insanlara olan dusmanlik

Neden boyle oldugunu kavrayamadigim dusmanliktir.

27 yaşında aşık olmak

sanmadigim olaydir . ask bana hoslanilan , sevilen kisinin ergenlik caginda yasadigi duygu patlamalarini saplanti haline getirmesi gibi geliyor. kisacasi ergenlige ozgu gibi. ne demis oscar abimiz .'' ask kisinin kendini kandirmasiyla baslar ,karsi tarafi kandirmasiyla son bulur . '' (bkz: biraz sallamis olabilirim)

sevişirken fonda çalan şarkı

Massive attack-intertia creeps .

eskişehir

3 yildir okudugum sehirdir . Candir canandir.

pembeojelihatun

Tirnaklarinin arasi pislik yigini olan yazar kizimizdir.

kırmızı ruj

Maymunda bile gorsem opme istegi uyandiran ruj rengidir.

isyankar kiz

Bu dunyada bosuna yasayip gotunu kasiyan yazardir.

klitoris

Penisle ayni irka mensup olduklari icin pek haz etmedigim organdir.

göz kanlanmasını gidermenin yolları

spermlerimden bir bukle alip , kanlanmis bolgeye nazik dokunuslarla uygulanmasi gerekmektedir.

sanat filmi tavsiyesi

Fountain.