bugün

145 çıkmama rağmen derslerdeki düşüklüğüm dikkatimi çekmiyor. çünkü çalışmıyorum.
şimdi burda belirtip kimseyi rencide etmek istemediğim seviye. yıllar önce bursa'da bilmem ne devlet kurumunda ölçmüşlerdi.

eksileyecek kardeş, bu sözler sana adamım; yeminlen bu kadar çok olsun istemezdim lan, valla dert açıyo başına insanın bi sike yaradığı yok, sürülmüyo da zaten.
146 çıkması haliyle avantajlı oluyor yalnız bazen de kendinizi çok yalnız hissedebiliyorsunuz.
bilimsel olmadığı için pek de önemli değildir.
iq testi hayatınızın über geçeceğini belirlemez. Bence sadece kişi kendini mutlu hissediyor, kendine biraz daha güveniyor hepsi bu. Mensa level oluyor benim levelim ama ne hikmetse bi ygs de görmüştüm faydasını. inşallah bi de bütünleme de görecem. Çalışan kazanır gençler, zeka sadece motordur.
139 çıktı iki yıl önce de ulan yıllardır yaşıyorum bi yararını görmedik ki amk.
124 yapmışım.
Burdakileri bilmem ama ben çocukken beni uzmana götürüp ölçtürdüklerinde 149 çıkmıştım ve üstün zeka demişlerdi.
156.. oldukça düşük..
böbürlenme yoktur kesinlikle.. benyamin netenyahu denen adamınki 180 bizimkinin ne kadar düşük olduğunu siz düşünün..
cattell zeka testine göre 121. internetten yapılanlara güvenmeyin verdiği sonuçlar geçersiz ve genelde alakasızdır, 150+ puan milyonda 1 görülür, o kadar iq'su olup da normal bi yaşantı süremezsiniz lan kafayı mı yediniz kendinize gelin. Cattell tipi geçerli test yapan az sayıda site olması lazım bulun onları, haliyle sertifika alamazsınız da ortalama iq seviyenizi öğrenmiş olursunuz.
3 ayrı üni. 3 üniden de son sene de terk. 180 iq bi sikime yaramıyor her zaman. büyüdüğün çevre çok önemli.
ailem mütedeyyin kesimden olmasaydı her halde mafya lideri olurdum. Bilim adamlığı liseden sonra çekiciliğini yitirdi bende nedendir bilemem.
çok geveze olduğumu söylerler ve sıfır mimikle en kral yalanı kralına yediririm. üç kağıtçı olsaydım çok ekmek yerdim.
insanlarla ilişkilerim inanılmaz derecede başarılıdır. aristokrat ya da avam olması fark etmez, hacıyla hacı ibneyle ibne muhabbeti döndürebilirim. kadınların ne istediklerini de hemen her zaman çözebilmişimdir ama mutluluk benim için nerede vaya hangi şekilde hala çözmüş değilim.
işçi bir babanın oğlu olmama rağmen üniversite yıllarımda (ki bu hemen hemen 7-8 yıllarımı alır) hiç para sıkıntısı çekmedim. hatta bir yılda 35 bin gaymeyi ezmişliğim var. gene de mutlu değildim. bir kaç sene de iki ayrı siyasi parti altında gençlik kollarında gençleri zehirledim ama bu da zevk vermedi. aynı zamanlarda hacker muhabbetlerine daldım ama para amacım olmadığı için ve hacklenen bireylerin yeterli zekaya sahip olmamaları beni bu zevkten de mahrum bıraktı.
sonuçta akıllı birini ezemedikçe sıradanlarla uğraşmak sadece zaman kaybı.
4 dil biliyorum ve bir fabrikada kalıphanede çalışıyorum.(neden diye sormayın lütfen)
kim 500 bin isterden çağırmaları için yıllarca başvuru ve dualar ettim ki tüm türkiye "dün akşamki adamı izledin mi jokersiz parayı aldı" dedirtebileyim diye.
elimde fazladan gereksiz milyon tane bilgi var ve hala mutlu değilim.
bu aralar caner taslamanı ve cübbeli ahmeti izleyip dinliyorum, sanki huzur da buluyorum gibi.

hayatımda çok fazla sahte muhabbet ve çok fazla hayal gücü var. ancak hayallerimi gerçekleştirecek enerji ve motivasyon bende mevcut değil. yedek kulübesinde oturup oyuna bir türlü girmemek için elinde geleni yapan messi gibiyim. fazladan antenman yapmama gerek kalmadan maçı çevirebilirim ama maçı çevirmek istemiyorum sanki.
180 iq bana sadece az uyku ve mutsuz bir hayat verdi. alkolü de bıraktık bakalım sırada ne halt yiyeceğim?
yaptırdığım ve sonucu 122 çıkan testtir. ya test bozuktu ya cidden zekiyim anlam veremedim.
127 çıkmıştı fakat hakkımın yenildiğini düşünüyorum. bi 138 filan hak ediyordum ben...
128 çıktı fena değil..
Zeka ile akılı karıştırırlar birde şöyle aydınlatayım sizleri. Allah vergisidir(zeka), akıl ise mevcut olan zekayı kullanabilme yeteneğidir.
12 yaşımdayken yaptırdığım testte 142 idi. Şuan 28 yaşıma gelmişim sonuç akıl yokmuş bende birader *
31 ile katılacak Erkeklerin olacağı testir.
testin yarısında sıkıldığım için belirleyemediğim seviye.

olm çok uzun ya.
benim Iq seviyem 75 belgeli ve kanıtlı.
bazılarınınki ayakkabı numaraları ile eşittir, ve insanı hayattan soğuturlar.
145. Bi ara bayagi oyalandiydim.
134 çıkmıştı. Çalışacağım bir şirkette alınacak herkese sıkı bir test yapılıp alınıyordu. Sadece iq değil fiziksel ve psikolojik gibi A dan z ye hertürlü testlerden geçmiş ve kendimi en iyi şekilde keşfetmiştim. işin kötü tarafı onlarda keşfetmişti.
iq yerine boy yazmış millet 140 küsür 130 küsürler havada uçuşuyor.
11 yaşımdayken RAM da ölçülen sayı 122 kağıtları hala saklıyorum.
11 yaşımdayken RAM da ölçülen sayı 122 kağıtları hala saklıyorum.
en düşük iq benimkiymiş galiba. 135.