bugün

entry'ler (1898)

sanal bebek

ankara'da bunu nerede bulabilirim acaba diye düşündüren oyuncak. yarına lazımdı ama sormadığım yer kalmadı yok.

göktürk bayrağı

olmayan bayraktır. 16 Türk devleti hadisesi ve bayraklar uydurmadır. türkler orta asya'da bayrak değil tuğ kullanırdı. böyle bir bayrak hiç var olmadı.

kuran a göre rüzgarların yapısı

O dönem yaşayan insanları mağara duvarlarına resim çiziyor sanan tarih bilmezler için büyük mucizedir. Meni de belden geliyordu zaten değil mi? Evet, evet.

şeriat gelsin de isterse türkiye batsın

şeriat nutukları atanları bir hafta şeriat ile yönetilen bir ülkeye götürün bırakın bir hafta sonra en büyük atatürkçü ve laiklik savunucusu onlar olur. samimiyetsiz gavatlar.

zafer partisi

Chp nezdinde daimi olarak bir örgüt seviciliği olduğu için sempati kazanan partidir kendileri. üye olmaya falan çok arkadaş çağırdı lakin düşünmüyorum. muhalefet adam gibi davransa idi onlara oy verecektim. Lakin şu an Zafer partisi tarafında oy kullanacağım. tayyip gidiyor diye seviniyorduk onun yerine başka bir kötüyü getirmenin bir anlamı da yok.

anın görüntüsü

görsel
Başımıza bela ettik

en nostaljik kız isimleri

piraye. çok da güzel isimdir. ismin çok güzel bir fonetiği var.

forum chat tarzı entry

sözlük zaten artık eskisi gibi değil bir de üstüne forum gibi takılıp başlıklar altında kavga eden, sohbet eden, fake hatunlara yürüyen tiplerle doldu. Yıllar önce bu forum neydi be sol taraf akardı durmadan şimdi sinek avlıyor. hep böyle dallamalar yüzünden bu hale geldi buralar. bir de troll olayım derken anası vesikalı olanlar yüzünden.

necip fazıl kısakürek in kürtçü olduğu gerçeği

yanlıştır. kendisi yine kürtçü değildir islamcıdır. islamcılar ekresi olarak kürtlere yanaşır. tunceli olaylarını vs bahane ederek atatürk karşıtlığı yaparlar artık şunları ayırt edin.

esra erol

kocası ali özbir, idris özbir'in(kürt idris) oğludur. kendisi de bugüne dek ülkeye gelmiş en büyük mafya babalarından birinin gelinidir.

(bkz: idris özbir)
(bkz: kürt idris)

muhsin yazıcıoğlu nun sahte bir milliyetçi olması

yazıcıoğlu milliyetçi değil islamcıydı. mhp'den ayrılma nedeni de "bunlar allah kitap bilmez, içer ederler." olaylarıdır. kendisinin milliyetçilik ile alakası pek yoktur. islam ve Türk sentezini destekler. Keza Alparslan Türkeş de öyle idi derseniz Alparslan Türkeş esasen Türkçü idi. Öyle secdeden kalkmayan islamcı bir adam da değildi. Siyaset için islamperver gibi göründüğü dönemler oldu lakin aleni şekilde israil devletini de desteklemiştir.

karı kız muhabbeti yapan erkek

Sözlüğü forum zannedip arka arkaya entry yazanlardan daha enteresan değildir bu durum. Ayrıca bir cins karşı cinsin muhabbetini yapabilir. Bu doğal bir şeydir. Herifler baya entry altında muhabbet ediyor. Siktiniz sözlüğü eylediniz viran.

amd a10 vs intel i7

Valla şu an deli gibi merak ettiğim vs. Elimde i7 bir cihaz var ama yedeğe alıp AMD A10 bir cihaza geçeceğim. Bakalım ne olacak. Varsa bilginiz bir yeşillendirin.

sahibinden

ölücü dolu yer. i7 işlemcili harici ekran kartlı 10gb ramli bilgisayarı koyduk 2.5 millet ucuza alsın yatacağına diye A7 tablet ile üstüne 500 verirseniz takas yapalım diyen gördü bu gözler. Daha önce de benzer bir cihaza xbox360 vermişti biri kolları yok ama deyip.

doğudaki çocukları aşağılayan öğretmen

Doğuyu sevmeyebilir, doğu insanını da sevmeyebilir ama orada mecburi hizmet olduğunu bile bile bu mesleği seçiyor ve ağlıyorsa bu ilgi merakıdır. zaten belli yani illa bir dönem oraya gideceksin. neden bu mesleği seçtin? Zorla mı oldun? Atama bekleyen tonla öğretmen var. Ki o arkadaşlar gerekir ise dağın başında bile gidip ders verecek insanlarla dolu. yazıktır ufacık çocukları aşağılamaya gerek yok. şahsi görüş olarak milliyetçi bir tipim ama bu şekilde davrandıkça doğu insanın değişmesini beklememek gerekiyor. bir de savunan tonla dalyarak çıkmış.

meral akşener

saçma sapan bir muhalefet yapmaya çalışan kadın. Bugün de "Putin haddini aşmıştır. Rusya'ya yaptırım uygulayalım." demiş. Kime nereye yaptırım uyguluyorsun teyzeciğim ne anlatıyorsun? iktidar olsan sen yapabilecek misin? Bu kadın da bir dişi Bahçeli bir dişi Erdoğan. Farkeden bir şey yok.
görsel

sovyetler birliği denince akla gelenler

dedemlerin ahıskadan sürgünü.

hazreti ali

şaşırtıcı şekilde sempati duyduğum tek arap olabilir kendisi. muhammed öldükten sonra da baya eziyetler çekti. alevi falan da değilim hatta dinsizim ama bu herife karşı bir sempatim var.

çeçenistan ı türk ülkesi sanan ülkücü

okul basıp çocuk öldüren bir elemanın zamanında yönettiği tipleri türk sanıyor ise onun ben kafasını sikeyim.

kanamara matsuri

görsel