bugün

öncelikle bu aletten önce telefon diye kullandıklarımız tamammen hikaye. arama ve mesaj atmak için telefon alcam diyorsanız yanına bile yaklaşmayın iphone 3g kullanıcısıyım şarj konusuna gelince sabahtan akşama kadar oyun oynamıyorsanız nette mal gibi video izlemıyosanız 2 gün şarjı gidiyor hatta bu mesajı yazarken 3. güne girdi telefon hala şarjı var.
(bkz: iphone 3g)
(bkz: isviçre çakısı)
bataryası ömür yiyen telefondur. pişmanım ey sözlük. an itibariyle telefonun içini açtım ve toparlayamıyorum.
blackberry'lerin pin mesaj olayıyla çaptan düşmüş telefonlardır. zira kontöre para yetiştiremeyen abidik gubidik neslimiz pin mesaj olayıyla buna çözüm bulmuşlardır. şahsım saçma görse bile bu olayı bilirsinizki dostlar zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış.
(bkz: i melih)
apple mucizesi gibi düşünülse bile apple için yeni para kaynağı. adam işini biliyor. tamam alet güzel, hakket güzel. arayüz basit, kullanılması basit o kadar ki araba kullanırken bile mesaj yazabiliyorum. güncellenen sürümlerle daha iyi de oluyor orasıda ayrı olay. apple store paralı parasız her haltı bulmaya yardımcı. her apple ürünü gibi bundada parayı veren düdüğü çalıyor. yok denilen her haltı var edebiliyorsun ama € hesabına bağlı.
Insani bilgisayar aldirmaktan bile vaz gecirebilecek, muthis otesi cihaz. Tek falsosu Flash destegi olmamasi...
param olsun alıcam. hatta evlenmeyi de düşünüyorum nasipse kendisiyle.
her şeyi iyi hoş amma lakin ki telefon ismini nereden değiştirebileceğini bir türlü beceremediğim cihaz. bilen varsa beri gelsin.

not: telefon ismi derken; onur's iphone gibi.

edit: hele şükür öğrendim. itunes'den değişiyormuş..
verimli bir şekilde kullanıldığında bünyelerde bağımlımlık yaratan sadece telefon olmayan cihaz. verimlilik kriterlerimizi belirtelim hemen:
1- yararlı applicationlarla doldurmak -bende 160 tane-
2- mevcut belleği film, dizi ve müziklerle donatıp enfes ses kalitesi eşliğinde izlemek ve dinlemek
3- kendi zil sesinizi oluşturabilmek
4- bluetooth ya da usb kablosu ile harici modem olarak kullanmak
5- oluşturmuş olduğunuz müzik listesindeki tüm şarkıların sözlerini ve şarkıcının resmini şarkıya entegre etmek
2g 16 gb için versiyon güncellemesinden sonra video kayıt özelliğini yitiren cihaz. şimdi ne mi olacak? uuserler yardım edecek.
işte 4. nesil iPhone.. görsel
özelliklerine tek tek bakıldığında satıldığı fiyatları hak etmeyecek telefon.
yeni güncellemesi çıktı.
ben indiriyorum siz de indirin.
1500 tl verdikten sonra olm nette süper geziliyo bununla diyen bazı angut kullanıcılara sahiptir. ulan 1500tl ye hayvan gibi laptop alınıyor. hayvan gibi para verdiğin alet onu zaten yapmak zorunda biraz da başka bişeyden bahset.
çağın en büyük icatlarından biri. (bkz: )ipod touch da telefon ve kamera özelliği olmasada yerini tutabilecek bir başka apple ürünüdür
5-6 ay kullanıldıktan sonra şarjı 1 gün bile gitmeyen telefonumsu şey.
3g(s) teknolojileriyle ilgili güzel bir reklamı olan telefon. buyrun burdan izleyebilirsiniz;

(http://tinyurl.com/36k5cbh)
konuşurken sesimi karşıya duyuramadığım cihaz. sanki fısıldaşıyoruz.
küçük sırlar dizisine sponsor olduğuna dair şüpheler taşıdığım dizi. en fakirinden, en zenginine herkesde bu telefon var arkadaş.
Herkes tarafından kötülenen ancak iki senedir kullanan biri olarak hiç bir yamuğunu görmediğim telefon. *
kötülenmesinin en büyük nedeni (kaynak: götüm) fiyatının dizüstü bilgisayarlarla kapışması olsa gerek.

edit: benim için de ulaşamadığım ciğerdir ve sebebi fiyatıdır (o fiyatı hak eder veya hak etmez o apayrı mesele)
(bkz: overrated)
mısır da patlatabilen alet. en azından videoda öyle gözüküyor. program ipod touch'da da çalışıyormuş.

izlemek için