bugün

ios etkendir.

Edit: lan başlık almama imiş. Ben de alma zannettim aq. ios alma sebebim.
Kesinlikle erken boşalan şarj.

Samsung s4 ile gayet rahatım.
Fakirlik.
erken boşalan iktidarsız şarjı olmasıdır. aksi halde kaslı ve güçlü bir şarj olsa daha alınası bir telefon olurdu.
fakirlik iste hiç lagaluga yapmayalim simdi.
(bkz: mal olmak)
(bkz: asgari ücret)
Bol bulunabilen sebeplerdendir. Şöyle ki; direkt fakirlik diyecektim komiklik olsun diye, ama arkadaşın biri demiş tebrik ederim, şukusunu verdim.
Bi de şöyle bir sebebi var, şahsen teknopat değilim abisi, telefonum beni idare ediyor. Çok da fifi yani iphone filan.
küçük ekran, ios kodesi ve jailbreak mahkumiyeti...
apple markasının telefon adı olan iphone almak için sebeplerdir.
akıllara gelen en önemli sebep şarj ömrünün saatlere indirgenmiş olmasıdır. üç beş saat sürmeden bir anda bitiveriyor. ikinci neden ise bluetooth. ancak günümüzdeki uygulamalar ile paylaşım zaten kolayca sağlanmaktadır. yine de pratiklik açısından büyük bir eksikliktir.
(bkz: ios yazılımı) en önemli faktörlerdendir. Ürünlerin düşük özellikleri bir diğer etken. Hayatımda yaptığım en büyük hatalardandı. Çok şükür kurtuldum. Yaşasın Android.
Fakir olmak en önemli etken olsa gerek.
1- kic kadar ekrani var.

2- gereksiz pahalli

3- s pen i yok

4- istedigin herseyi yapamiyorsun

5- akilli telefon degil masa ustune konmalik telefon.

6- ios te calisiyor. babalar gibi android os a sahip degil.

sebeplerden birkacidir.
uludağ sözlük'te takılmak. ula iphone'u olan trilyonerlerin ne işi var sözlükte!
herkeste var oluşu. bi iphone dur gidiyo.
popüler kültür

ayak üstü size nasıl yaşayacağınızı öğretiyorlar lan, siz de bunu yiyorsunuz. hahaha. mutlu muyuz gençler? ortaokul arkadaşım, maaşı belki 900 liraydı. 1. ayın sonunda iphone 5s aldı lan. ben para sıçsam alır mıyım daha iphone? bak yener varoşlardan sana sesleniyor,

--spoiler--
tvde mutlu son haberlerde biber gazı
soktuğumun tikisi ne kışı sever ne de yazı
dünya egzos gazı petrol için savaş var
legal kumar okey batak çekilir tombalalar
lambadalar makarinalar bitti geldi harlem shake
asgari ücret maaşına avmlerde resim çek
sen değilsin biliyon di mi holding dizi patronu
aşık olduğun kahraman kiralık araba tutkunu
--spoiler--
kesinlikle şurup içer gibi şarj tüketmesidir.

onun dışında jailbreak falan diyenler olmuş da, opensource olduğundan root\'la başa çıkamaz jailbreak. ama aklımda da var şimdi iphone alıp jailbreak çakmak. gerçi 2.000 tl bayıldığın cihaza garanti dışı kalma pahasına jailbreak atmak da deli cesareti ama. 700'e spot s3 alıp rootlamak daha mantıklı hacı. zaten emin ol 2000'lik iphone'un verdiğinden fazlasını verir.

en azından şarjdayken şarjı biten bir telefon değil s3.*
eğer zengin değilseniz ıphone almayın. ya da amerikaya falan gidip alın veya oralardan biri size alsın. açık, net ve ciddi bir dille eleştiriyorum: türkiye'den ıphone almak eğer zengin değilseniz * gerizekalılıktır. ederinin dört katı fazlasını veriyorsunuz yazık günah mal mısınız amk. üstelik ıos ve apple'a has yazılımlara özel ilgi duymuyorsanız hiç almayın derim. hava için falan çöpe atmayın telefonunuzu. aynını yarı fiyatına müthiş işler yapan firma ve telefonlar mevcut. lg g2 gibi.

ıphone iyi telefon ama türkiye standartlarına göre fazla pahalı, o kadar etmez.
çok adi bir telefon olması. amk ben onların.
Şarjının hemen bitmesi, radyosunun olmaması, üstteki tuşunun sürekli bozulması, arada kendi kendine sistem hatası vermesi, herkes de olması.
bir samsung galaxy note 3 olmayisindan dolayi.
...ünüzüde satsanız alamayacağınız birşey sanki telefon alıyoruz. marka o marka....
Aynı iphone'un ikincisine ihtiyaç duymamak.
aynı fiyata daha üstün niteliklerde telefonlar varken snob,zümreci tam bir popüler kültür öğesi olan apple şirketine para yedirmemek istemektir. ne tasarımı ne özellikleri sony xperia z'nin yanından bile geçmezken sikko iphone 5 'e para vermedim ben mesela.
apple şirketinin cibilliyeti gibi zihniyetide saçmadır efendim özgürlüklerinizi kısıtlar .*
güncel Önemli Başlıklar