1. 1.
    insanların ne kadar düz mantık gittiğini gösteren apple'ın telefon modeli. örneğin sözlüğü ele alalım.

an itibariyle iphone 12'nin bile başlığı açılmışken iphone 5s başlığı boş. bildiğin boş yani. adam usanmamış iphone 12'ye akdar başlık açmış. iphone 5s açmak aklına gelmemiş.

oysa bu model muhtemelen iphone 5'te eksik bırakılan ufak tefek özellikleri tamamlamak için çıkacak.
    16 -7 ... kyuubi no kitsune
  2. 2.
    muhtemelen çıkacaktır.
    2 ... lan senin de nickinin de amk
  3. 3.
    iphone 6'nın bir önceki çıkması muhtemel telefon.
    4 -3 ... samimi yazar
  4. 4.
    telefonu geliştirmişler gerçekten. tanıtımı yapılıyor şu sıralar. Steve Jobs olsaydı keşke görebilseydi. Apple teknoloji dünyasını ele geçirecek gibi sanki
    4 -1 ... kayalik54
  5. 5.
    üçüncü köprünün geçeceği yerden arsa almak gibi başlığı parsellenen iphone'un çıkan, çıkması eklenen telefonu.
    6 ... zraporu
  6. 6.
    iphone 5'in satışları apple'ın istediği gibi gitmeyince kameraya hedeye hödöye çekilecek ufak bi ayarla piyasaya sürülecek olan model. zikişin adını iphone koymuşlar ya la.
    4 ... kezban hunter
  7. 7.
    söylentilere göre dokunmatik olacakmış.
    14 ... emredb
  8. 8.
    çay demleyip, tüm cinsel açlığınızı giderecekmiş iphone 5 ve üst modellerini almayı düşünenlere müjdeler olsun.
    4 ... sevgilim ben manyak oldum
  9. 9.
    olmayacak telefondur. çünkü iphone 1 ismi iki kere kullanmaz. 3 den sonra 3gs 4 den sonra 4s çıktı. 5 den sonra 5d falan çıkar. ya da 5ds falan.
    3 -5 ... ukraynali
  10. 10.
    iphone 5s nasıl olacak bilmiyorum ama 6 taş ve sopalardan olacak.*
    9 -2 ... honour for us