bugün

12 nin makyajlanmış hali olacaktır boşuna avuç avuç paralar saymayın uyduruk alete. Kamera olarak bir atılım bekliyorum. Umarım yine dandik bi kamera koymazlar.
Ön siparişe çıkar çıkmaz alacağım oyuncaktır.
Türkiye de bir çok kişi sadece hayal olarak. Alternatif olarak uzun süreli kredi alımına neden olacak telefon kendileri.
An itibariyle aldığım telefondur. Görüntü olarak 12den pek farkı olmayan kamerası 12den bir tık daha iyi olup göründüğü üzere pil ömrü önceki modellere göre biraz daha dayanıklı olan bir telefondur.
an itibariyle elime ulaşmış olup önceki modellere göre çok daha memnun kaldığım telefondur. gerek ekran kalitesi gerekse kullanış ve pil ömrü beklediğimden de iyi. almayı düşünenlere şiddetle tavsiye ediyorum.
görsel

Edit: üç gün önce binlerce liraları botlara saçan adam 20k ver de alalım diyor. 2 tane aldım biri kendim biri de valideciğim için.
28.000 tl civarında olan cihazdır bu kadar para vermeye gerek yoktur.
iki güne kalmaz bu apple şirketi iphone 14 ü ardından iphone 14 ve sonrasında iphone 14 pro yu ondan sonra da iphone 14 pro max s xl babapro3129 u vs. çıkarır.
emekli tazminatımla bir tane almayı düşünüyorum.
Dostum hadi bana cebinde kac para var bir göster ceplerini bosalt denildiginde uzerinden 100 lira bile cikmayacak kisilerin tercih ettigi telefon. Allah akil fikir versin bu kadar beyni kit arkadas varken bu adamlarin milyarder olmasina sasirmamali.
Herkes gibi ben de sierra blue rengini aldım. Bu telefonu tercih etmemdeki tek neden işim gereği fotoğraf çekerken renkleri ve detayları iyi göstermesi. Ekran kalitesi ve batarya süresi de cabası.
görsel
Türkiye'ye gelişi: 19.000 ₺
Satış fiyatı: 35.000 ₺

Aradaki 16 bin TL bilin bakalım nereye gidiyor?
1 terebaytı 41 bin lira .
2014 yılında clio rs almıştım 50.000 liraya.

düşünün işte pariteyi.