bugün

Onu görmeden, ona sarılmadan, onunla göz göze gelmeden bunu yapmayacağım.
bir ölümdür, acıdır değildir ona girmeye gerek yok fakat yok oluyorsun be. hiç var olmamışcasına kayboluyorsun. ha sikinde olmalı mı bilmiyorum ama en azından şansa bırak, ne biliyim yazı tura at sonuca göre öl.

içinde olasılık olsun, ölürken bile kafanın içinde karmaşa olsun, zevkli olur diye düşünüyorum.
görsel
Herkesin kendi seçimidir.
Defalarca söylediğim gibi ayağa kalkıp hayatına yön vermekten aciz insanların işidir ki bu tip insanların yaşamıyor oluşuda çok üzücü değil açıkçası. Ezik korkak ruhsal çöküntü içersinde ki insanların kendini dünyadan soyutlama yolu.
belki de sadece sıkılıp gitmiştir.
mortingen şıtraze...
Kendi rızasıyla ölümü seçen insanın canına kıyması olayıdır.
Kolaya kaçmaktır.
Tamamıyla bireyden değil toplumdan kaynaklanan eylem.
Umarım intihar gibi olay olmamıştır dualarımız bu kızla up up.
Bazı insanlar güçsüzdür. Belki yaşadıklarından dolayı belki farkındalıktan. işte bu insanlar intihar etmeyi düşünürler. Fakat bence Erken ölmeyi tercih ettikleri için güçsüz değiller. Güçlü olanda birgün ihtiyarlaşıp ölecek veya tanrı onu hiç beklemediği bir anda öldürecek. Ölmekten korkan bir insan yaşamaya devam ederken buna cesaret edebilen bir insandan bahsediyoruz. Bence gayet güçlüler. Peki siz hâlâ yaşadığınız için kendinizi nasıl güçlü görebiliyorsunuz. Birgün öleceğiniz bir hayatta daha fazla yaşamak için her türlü şeyi yaparsınız. Ezik demeyi kes. Nasolsa sende öleceksin.
intihar eden bir defa ölür, ama arkasında bıraktığı sevenleri her gün yeniden ölür. O nedenle kendinizi düşünmüyorsanız, bari sevenlerinizi düşünün.
eliniz ayağınız tutuyor neden intihar etmiyorsunuz?
Kisinin kendi tercihidir.
Dünyada en çok intiharın gerçekleştiği yer Golden Gate köprüsüdür.
dünyadan bir kaçış denemesi.
Allah sizi bu dünyaya göndermişse ve yaşatmaya devam ediyorsa bir bildiği vardır. Ona duyulan saygıdan dolayı, ona haşa isyan etmiş olmamak için yaşanmaya devam edilmelidir. Belki de tamamen anlamsızlık dolu bu hayata devam etmemizin tek sebebi budur. Ye iç sıç döngüsü, mutlaka sonu gelen anlık zevk ve keyifler... Üstün ideallar bile geçici. Afrikaya yardım etsek tamamen, çok güçlensr oralar, insanlar zenginleşse silah teknolojisine yatırım yapar onlar avrupayı sömürürlerdi bu sefer en basit örnek olarak... Ya da devrimler önce kendi evlatlarını yer ve yeni bir dikta oluşur ya kendiliğinden...

inançlı değilseniz ve herşeyin farkına vardıysanız, amacınız kalmadıysa ve çok sıkıldıysanız, çook yorulduysanız... Sevdiklerinizi de umursamıyorsanız onların üzülmesini, o kadar kolaydır işte, ölüme aşık olur ve ona doğru gidersiniz...
Kimse ile helalik almadan gitmek istemedim.

Eyvallah. Hakkınızı helal edin.
8 lahmacun, 2 künefe yiyip üstüne 2 litre şalgam suyu içerek uygulamaya düşündüğüm eylemdir. *
düşünmedim değil.
insanın kaybedecek bir şeyi ya da kimsesi kalmadığında hayata karşı da herhangi bir heyecan ve merak hissetmiyorsa geriye kalan tek seçeneğidir. yine de o ipi boyuna geçirmeden veya rüzgarın sizi geriye doğru itmeye çalıştığı falezin ucuna doğru yavaş yavaş yürümeden önce bir kez daha düşünmekte fayda olabilir. think twice diye boşuna dememişlerdir herhalde.
iddia ediyorum. dünya üzerinde en çok pearl jam-black dinlenirken yapılmıştır.
http://cdn.ritely.com/wp-...ds/2016/06/Arya-Stark.jpg
insanın kaybedecek bir canı kalmışsa'dır.