bugün

entry'ler (252)

bir kere aldattınız diye hemen ayrılan kız arkadaş

bir kere aldattıysa sizi siz de onu aldatarak ödeşebilirsiniz. sevgilisini aldatmak isteyen yeşillendirsin.

gecenin sözü

Kendimden kaçmaktan yorgun düştüm.
Uçurumlardan uçtum.
Ölmedim ama süründüm.

hiçbir kız için çabalamayan erkek

yalnızlığa o kadar alışmışsındır ki ,düzenin bozulmasın istiyorsundur. lakin bugüne kadar uğraştığın kadınlardan geriye hiçbir şey kalmadığını görmek insanı yalnızlığa itiyor.

mini etek giyen sekreterin poposunu saplak atmak

ofisde bazen canım sıkılıyor sekreteri çağırıyorum. geçen ayın mali dosyasını bulamadım diyorum. sonra arşive iniyoruz , sema hanım dosyayı ararken bu arada sekreterin adı sema , neyse alt raflara eğilirken atıyorum şaplağı. ses odada yankılanıyor , sonra.....

intihar

eliniz ayağınız tutuyor neden intihar etmiyorsunuz?

2016 abd başkanlık seçimleri

virginia çomarı olduğumdan beni ilgilendirmeyen seçimdir sonuçta hayatımda çok da şey değişmiyor dexter aldı da noldu sanki hiçbir şey değişmedi her gün aynı bok...

hala uyumadım çünkü

uyanacak bir sabah olmadığından sanırım.

bayram namazına gitmeyen erkek

(bkz: bayram namazına diye gidip domalıp geri gelmek)

uludağ sözlük

Sol frame'nin artık foseptik çukuru olduğunun farkına varılması lazımdır.Sözlüğün formatı diye bir şey kalmamış hayır eskiden de böyleydi ama bu kadar değildi. Ekşi'de trollük ya da çomarlık yapamayan, hala çaylak sırası bekleyen yazarlar topluluğu....

mastürbasyon bağımlılığı

bundan daha kötüsü de vardır ego mastürbasyonu ve vicdan mastürbasyonu 21.yy dayız değil mi kendimizi böylede tatmin edebiliyoruz.

sözlük yazarlarının itirafları

gel sende sik hayatımı lafı bile olmaz canım.

allah a inanmayıp sırat köprüsünü kullanan ateist

ahirette tüp geçit projesi yapma zamanının geldiği gerçeği...

ben bu yazıyı kendime yazdım

içimde öyle bir acı var ki sanki regl olmuşum sanki overrated dediğinizi duyuyorum ve sikime takmıyorum ya siz kimsiniz ben sizin fikirlerinize saygı duyayım çok sıkıcısınız keşke hepiniz bir asitin içinde erisek falan ne güzel olur.
(bkz: first world problems)

gecenin sözü

formatı siktiniz dicektim ama zaten burası uluymuş ya hiçbir önemi kalmadı.

mesajlaşılan kızın öyle işte demesi

konu açmasını bekliyor olabilir diyenler nasıl bir ruh haline sahipse kısacası sıkıldım demektir ne yaparsan yap siktir git demektir.

sözlük yazarlarının itirafları

bazen o kadar şey yazasım geliyor bu başlığa ama diyorum kimsenin sikinde değil hadi diyelim yazsak nolacak ne değişecek hiçbir şey onun için gerek yok kilisenin de papazını sikeyim.

dertleşecek insan veritabanı

hiç tanımadığınız birine bir şeyler anlatmak ve anlayacağını sanmak kadar sikko bir şey yok.

mühendislerin muh plakalı araç alması

torbacı olduğumdan tor diye plaka aldım soran olursa maden mühendisiyim.

terörün dini islamdır

insanları cennet ya da şehit olmak vaadiyle kandıran toplumlar teröristtir. ama şu da bir gerçek terörün dini islamdır.

ruh sağlığını korumanın yolları

uludağda yazmak, burda o kadar gerizekalı çomar görünce insan haline şükrediyor.