bugün

Çöktü amk şerefsizi.
toplu stalka mı giriştiniz bacımlarım ne oldu ya?
instagram 20 dk çökünce ortalık ayağa kalkıyor; Wikipedia 1 yıldır kapalı, kimsenin umurunda değil.
Bilgiye değil gösterişe önem verince böyle oluyor.
sosyoloji veyahut psikoloci okusam, bölümü 6 ayda bitirmeme yarayacak uygulama. öyle ekmekler çıkıyor ki şaşarsınız.

ne mi okuyorum? mühendislik amuayom.
Mantıken bakıldığında sokakta dolaşan insanlara kendi fotoğrafını verip al, incele, hatta beğendiysen söyle gibi bir saçma eylemin alışılagelmiş, normalleşmiş, uygulamaya dökülmüş hali.

Kullanım amacına göre değişir. Zaman kaybettirdiği gibi size bir şeyler de katma olasılığı vardır.
http://www.instagram.com/maksimum_ingilizce
Ve türevlerinin, global olarak, kişisel bilgi toplama ve farklı hizmetlere sunma teknolojisi. Temeli çok değişik olmakla beraber, asıl amacı kesinlikle kullanım şekli değildir.
Anlamsız bulduğum platform.
Özel hayatı kendi elleriyle yok eden insanların kullandığı uygulama.
On sekiz bin alemdeki tüm mahlukatı bir kilim olarak farz edin, insan birey olarak bu kilimin bir ilmeğinin tiftiklenmesi ile üzerinde oluşan minik tüylerden biriyken, o tüyün üzerine büyüteç koyup, aa bak aslında sende çok önemli birisin, özelsin, bir tanesin gibisinden pohpohlamalar ile gereksiz ve yersiz öz güven sahibi olmasına yol açan sanal uygulamalardan yalnızca bir tanesi.
milletin deli gibi fotoğraf paylaştığı benimse halen daha neye yaradığını anlayamadığım site. birde saçma bir hikayeler kısmı eklemişler hikaye dedikleri de bildiğin kısa video çekip yükleme olayı. facenin tahtını sallamış diyorlar ama bence face daha iyi bari kendini gizleme durumu falan var orada. instagramda yok öyle bir gizlilik her şey meydanda.
Cringe geçirten uygulama. Aptal ergenlerin doluştuğu aynı zamanda arkadaşlarınızı yanlış tanıdığınızı farkettiren uygulama.

T: Gerzek gerzek tavırlar sergileyen laçka, kalitesiz insan barındıran uygulama.
Dm'den yürüdüğüm kızların hiçbirinin geri dönüş yapmadığı ; takip ettiğim kızların da takip etmediği bir tuhaf uygulama.
Sanırım bu uygulama kızlar için yapılmış. Ne kadar çok takipçi o kadar iyi. Erkeklerin görevi ise bu kızlara yürümek. En azından ben görevimi yaptım ve yürüdüm, içim rahat. Cevap vermeyenler düşünsün.
Hic hesap acmadigim uygulama. Facebook da yok bende. Elden fotograf veriyorum.
1000 tane erkeğin yürüdüğü kızla sevgili olma hayali mi kuruyor bu uygulama size.

(bkz: yaşamak bu değil)
Popüler sayfaların paylaşımları altındaki yorumları okuyorum bazen, herkes takipçi peşinde. Takipçi gelsin diye kendisine orospu/kaşar diyen kızlar ile yavşak/ibne diyen erkekler çokça bulunuyor. Bir de ışık hızında gt yazan tipler türemiş. Herkesin derdi takip. Sokakta iki dakika takip edilse topuklar göte vura vura da kaçarlar.
Story pek atmadığım, sadece gittim yerlerin güzelliklerini göstermek için fotografları ya da videoları attığım sosyal medya aracı. Onlar da sadece ana ekranım da durur. Story de değil. .. kaybolmasınlar demi ama gözümün onunde dursunlar diye.
piyasa değeri 100 milyar dolarmış.
http://www.hurriyet.com.t...lyar-dolari-asti-40877685
insanların kendilerini göstermek için bir yerlerini yırttıkları yerdir.
fazla kullanmadığım uygulama. 99 takipçim var 89 tanesi erkek, 4 tanesi akraba kalanların da sevgilisi var açık ve net.
Yaklaşık bir yıldır kapalı bir hesabım var insanlardan uzak kalmak amacıyla dondurmuştum. Şimdi içimden bir ses hesabını aktifleştir diyor ama sanki yüzleşmem gereken yüzlerce takipçim varmış gibi geldiği için cesaret edemiyorum.
koca götlü, kaslı fitnessçı karıların çok popüler olduğu abaza turnusolu platform.
internet paketinin a.koyan uygulama..

aslında silmek lazim sanki bir zike yariyor.
tez elden yasaklanması gereken ve gençliğe bir tane ( bak 1 tane diyorum) faydası olmayan ve olmayacak bir zehirdir.

ya anlamsız anlamsız şeylerden duygusal anlamlar yansıtıp milleti ağlak yapıyolar, ya da elin sabi sübyan bebelerini orospuya çevirriyorlar.

eskiden böyle instagram gibi gençlerin kendisini pazarladıkları yerler olmadıgı için sapıklık bu kadar azdı. eğer bir mana arıyorsanız gidişata bakın!
amk nasıl bir şey anlamadim..

herkes mutlu
herkes geziyor
heskesin parası var
herkes tatilde
herkesin sevgilisi var
kimsenin derdi yok
kimsenin borcu yok

amk millet resmen pollyannacilik oynuyor amuna koyum..