bugün

dökülmeye müsait bir yapısı vardır. uzatmaya gelmez.
özellikle de kıvırcıksa ve boyadan yıpranmışsa ziki tuttuğunun resmidir.
şekle girmez, kabarır. ne kadar düzleştirsen de azıcık nemli havada o saçlar hop halil sezai ya da harun kolçak'ın 90'lardaki saç modeline döner.
tek çözüm jöleyle yatıştırıp toplamaktır ama onda da yüzün güzel değilse maymuna dönersin.
özetle kötüdür.
Bazen derinizin gözükmesidir. isteyen istediği kadar hava atsın hiç bir şeye benzemiyor.
en geç 2 günde bir yıkanması gerekir. yoksa çok kolay yağlanır.

dayanıksızdır, saç dökülmesi yaşayan arkadaşların büyük çoğunluğu ince telli saçlara sahiptir.

yıkarken daha çok döküldüğü için yıkamamak istersiniz. işte sıkıntı burada başlar, yağlı saçlar ve kellik arasında seçim yapmak zorunda kalırsınız.

uzatmak da sıkıntılıdır. öyle saldım çayıra uzatmaya gelmez. yok arkadaş ben uzatacağım diyorsanız aylık kuaför bakımı yaptırmak zorundasınız. yoksa tarzan gibi olur, her gün yıkasan da bakımsız durur.

ama eğer adam gibi bakım yaparsan, dökülmenin önüne geçersen, saçını beslersen bundan güzel saç tipi de yoktur. değerlidir.
dökülmesi kolay saç.
Kullanmasini bilen icin buyuk bi' sans olan sac turu.
Surpriz olan ve aniden yapilan programlarda; "ayyyy kuafore gitmem lazim" telasiniz hic olmaz.
Her sekilde cok kolay form verilir.
Bu saca uygun sampuan ve sonrasi urunlerle gayet parlak ve saglikli gorunur.
Firca, tarak, fon kullanmadan bile gayet sik ve cekici bi' goruntiye sahip olunabilecek sekiller verilebilir.

Milletin saatlerce masayla , fonle ugrasip yapmaya calistigi dogal dalga formunu; kuruttuktan sonra at kuyrugu yapar gibi bir araya toplayip, etrafinda dondurdukten sonra bi tokayla sabitleyip kisa surede elde adebilirsiniz.
Yaz mevsiminde ise; sahibine tanrinin bi' lutfu oldugunu fazlasiyla hissettirir.
Çabuk yaglanan, şekil almayan -hemen bozulan-, zor taranan, dipleri hemen açıyan, çabuk kırılan, sağdan sola geçirince dolaşan saç tipi.

Ne güzel saçların var kendinden fönlü diye özenen arkadaşlara duyurulur. Tek artısı çok düz olmasıdır onun bile eksisi başka şekle girmemesi. Özenmeyin.
başlı başına intihar sebebidir.

yüce yaratıcı belki beni böyle sınıyordur. bu kadar zor şekil alan bir saç tipi yok. elemanın biri eliyle geriye yatırıyor akşama kadar duruyor ben beton döktüm geçen , bir rüzgar esti beton parçalandı şerefsizim.
yaratıcının beni sınadığını düşündüğüm saç teli, hemen yağlanır şekil veremezsin bir sürü derdi var ama kel kalmaktan iyidir.
Cabuk dokulur.
Bende yoktur ama gördüğüm kadarıyla şekil vermesi kolay olur.
çok zahmetlidir. tararsın, iki dakika sonra birbirine karışır. kurutursun, elektriklenir. şekil vermek istersin, saç şekli tutmaz. hemen yağlanır. hergün yıkamak zorundasındır. bir de "ayy keşke benim saçım da düz olsaydıığğ" diyenlere sağlam bir yumruk atasın gelir. kısacası çok zordur azizim, çok zor.
Kedi tüyüne benzettiğim saç türüdür.
allah onun belasını versin.
Adamı deli eder. Türlü ugraşlar verip saçı şekillendirdikten sonra dışarda bi rüzgar vurur, saçın anası sikilir. Fakat başka bir sabah uyanırsın öyle güzel şekil almıştır ki saçı ellemeden direk çıkarsın, o saçta kolay kolay bozulmaz.
Kabarma gibi bir sorunu olmasa da bazen mısır püskülü gibi gözükebilir.
sabah aynada küfür etmeye sebebtir. bide her sabah yıkamak zorunda olunur.
Kıskandığım saç. uzatması kolay bakımı kolay. rahatça yatırılan kabarmayan ohh mis.
Hiç bakımı kolay değildir. Hemen kırılır. Saçlarınız daha seyrek gözükür. Kısacası bok gibidir.
Saçın ince telliyse açmak o kadar zor ki ...
ince telli saçı taraması ayrı deert banyodan sonra kabarması ayrı deert.ama kısa, dalgalı ve ince telli bir saç ise çabuk şekil alır.
Isıdan daha çabuk yıpranıp dökülebilir. Dikkatli olunmali dostlar.
Genelde kumral ve sarışın insanlarda görülen durum. Şekil vermek biraz daha zor oluyor.
Aynı gün içerisinde bile yağlanma kabiliyetine sahip olan saçtır. Kırılır, dökülür, sinir bozucudur.
dökülmeye ve kırılmaya müsait saç tipidir. uzun saçsa birde çok dökülür. hassas davranmak ve sıkça bakım gerektirir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar