bugün

entry'ler (145)

uzun süredir bir kızla flört etmeyen erkek

hep en yakın arkadaşın bulunduğu durumdur, hemde daha yakışıklı ve girişken olmasına rağmen bu durumdadır. sevgilini ve ilişkini gömmeye bayılır hep kusur arar. burdan sesleniyorum kendisine git kendine birini bul.

bir mahallenin olmazsa olmazı

inanılmaz seks anıları ve palavra hikayeler anlatan ağır abi.

yolda peşini bırakmayıp her görüşünde çak bi beşlik yapan mahhallenin delisi.

yeri yurdu belli olmayan arandığında, nerde yemek varsa orda bulanan şişko kel muhtar.

ortalığı bir birine katan dedikoducu yaşlı nine.

evet bizi mahhalle aynı dizilerdeki gibi.

çayı şekersiz içen insan

çayı karıştırıken çıkan sesin ahenginden ve yarattığı mutluluktan mahrum insandır. bence doğru yolu bulacaktır.

yokluktan 1 60lık kızla çıkmak zorunda kalmak

ülkenin bayan boy ortalaması o kadar zaten ne konuşuyosun dedirten başlık.

yazarların liseden aklında kalan kimya bilgileri

sirke asidini koklucam diye çekme yoksa 1 hafta genzinde sidik kokusuyla dolaşırsın. deneyle tespit edilmiştir.

insanın aşık olduğu kıza aynı anda gıcık olması

yaşadığım durumdur. allah bu duygunun belasını versin, kalbini kırmak istiyorum sonra üzülmesinden korkuyorum, belki o üzülünce ben üzülürüm diye korkuyorumdur .

fargo

coen biraderler in en önemli eserlerinden bitanesi olup tarzının öncülerinden sayılır .(filmden bahsediyorum) oyunculuklar süperdir, hele o soundtrack lar yok mu insanı kendinden alıp götürür. ölmeden önce her insan izlemelidir.

uludağ troll ve faşist mekanı olmuş

bugün kesin gözüyle yaklaştığım fikirdir. karşılıklı acılardan zevk alan bir topluluğa dönüşmüştür.

sözlük yazarlarının itirafları

biradan nefret ediyorum.

teröre lanet yürüyüşü düzenleyen pkklılar

oxsymoron dedikleri işte.

uzun uzun entry yazacak kadar gerizekali olmak

hakkaten o uzun entrylerin okunduğunu sananlar var mı? (bkz: başka işim yoğudi)

yıllar önce şapka takmaya zorlanan halk

bunu diyenler bilmezki harf devriminin kökeni abdulhamid in fikridir, bilmezler ki fes de ülkeye sonradan getirtilmiştir diye.

çay

Bir Rize li olarak günlük hayatın vazgeçilmez tadıdır benim için, güne çayla başlanır çayla bitiririm.

ben bu yazıyı babama yazdım

hiç sana laik bi evlat oldum öğrenemiyeceğim, lütfen bu halimle idare et. hurilere selam.

türkiye nin sembol hayvanı

jelibon . (bkz: jelibon hayvan mı)

sarışın erkekler ülkeyi terk etsin kampanyası

ondan önce ben küçükken sarışınmışım diyip çocukluk fotoğrsfşarını kızlara gösteren ergenler ülkeyi terk etsin kampanyası yapılmalıdır.

erasmus a giden kızın namusu

namusu bacak arasında arayan ,beyin yoksunu beyanı.

o değil de gezicilerin utanmadan marmaraya binmesi

Ne alaka amk. şimdi bir şey dersun ne dersun yani.

atatürk ün namaz kılarken hiç fotosunun olmaması

atatürke dinsiz diyip adamı aşağlamaya çalışanlardan çok ,hayır ibadet gizli yapılır diye savunmaya çalışanlara gülüyorum. adam ateist işte .

allahı pide yapıp yemek

allah sevgisi içimizde demeye getiriyo olabilirler,bağırsağına kadar müslümanım mesajıdır.