bugün

entry'ler (269)

yazarlar sabah ne yapıyor

ofis de oyun oynuyor.

yirmilik diş

ağrısıyla beynini zonklatan bir anda çıkmak yerine yeni gelin gibi nazlanan diş.

ahir ömründe bir kez olsun çiçek almamış kız

Böyle bir kız yoktur en kötü atarlı bir çiçek satıcısı çocuk veya mübarek günlerde din kültürü hocan vermiştir.
O da mı olmadı kız arkadaşın mutlaka alıyor bunlardan biri yoksa umudunu kaybetmesi gereken kızdır.

3 şubat dünya bekarlar günü

Bekarlık sultanlıktır sözünden sonra bizi memnun eden 2. olaydır.
Tüm bekarlara gelsin efendim gününüz kutlu olsun.

oytunkaran

Süper bir adam kendisi trollerin en kralı.

fiyat pahalı gelince mağazalarda uydurulan yalan

Tamam ben bir diğer mağazalara da bakim olmadı gelim alim kem küm tamam sessizce kolay gelsin.

yazarların hüngür hüngür ağladığı filmler

Babam ve oğlum sebepsiz ağladım durduramıyorsunuz.

kısmetse olur adnan

Tam olarak kendisini bu başlıktan sonra gördüğüm kişi. Gerçekten başarılıymış.

hayır yani erkekle kadın nasıl eşit olabilir ki

Evet eşit değil kadın erkek.Hepimizin ağır bastığı bir şeyler var erkek gücü kadın sabrı, o gücün arkasındaki ruhu simgeler.

alevi diye sevgilisinden ayrılan insan

Kendisi alevi diye hiç yargılamadım ama sonrasında kendi alevi bulunca beni terketti aldatarak yani o yüzden herkes huyunu suyunu bildiğini seçecek sen yapmasan bile aleviler içlerinde çok bağlı onlar da yapabiliyor. O ayrılmadan sen ayrıl daha iyi.

yazarların başına en son gelen talihsizlikler

Saç maşasını sıcakken tuttum.

facebook hesabı olmayan insan

Artık sosyal medyadan uzaklaşmaya doğru giden insandır. Sıra twitter swarm ve instagrama da gelecektir.

6 ocak dünya iyilik günü

Evet bugün günlerden 6 ocak ve dünya iyilik günü olarak geçiyor. Bu soğuk havalarda sözlük ekibi de birilerine yardım etsin umudundayım.iyi insanlar gününüz kutlu olsun.

yavaşça arkanıza bakın

korku filmindeymiş hissi verir.

ikizler burcu erkeği yengec burcu kadini

ikizler erkeği ukala,egolu,BENCiL varlıklardır bir yengeç kadını olarak ağzımla kuş tuttum yaranamadım o kadar ki o yüzden uyumlu değiliz ama yengeç kadını bütün herkese uyum sağlar mesela onu kaldırabilmek.ikizler erkeği bunu yapamadı çok şımardı ve bitti.Yani demem o ki yengeçler uzak durun bence bütün burçlar uzak durun ikizler erkeklerinden.

evde hayvan besleyecek kadar yalnız olmak

annesi korktuğu için hayvan besleyememekden daha az yalnızlık veren durum.

aşkınızı matematikle anlatın

bos küme.

sözlük yazarlarının garip takıntıları

Terlik ters dönmüşse düzeltmek, ayaklarım açık uyumak, yolculuklar da her mezarı geçerken dua okumak.

zall vs oytunkaran

oytunkaran favorim o alsın.

anadolu ağlayan ana dolu

Analar babalar ardında kalan çocuklar kadınlar...
Daha doyamamış gençlerimizi mezara koyduk.
Allah güç versin ailelerine.